GİYİM

Babalar Günü’nde Neler Alınır?

By  | 

Her sene tarih yaklaştıkca ” Ne alınır” sorusunu kendimize sık sık sormaya başladığımız Babalar Günü bu sene 19 Haziran Pazar günü kutluyor. Detaycı olmayan yapıları ve kolay beğenme özellikleri sayesinde babalara hediye almak bir tık daha rahat olsa da modaya artan ilgi şık bir seçim yapma zorunluluğunu da beraberinde getiriyor.

Babanıza hediye seçmeden önce tek yapmanız gereken onun zevkleriyle bütçenizi ortak bir noktada birleştirmek. Bütceyle doğru orantılı olarak tercih edilebilecek hediyelerin başında cüzdanlar, parfümler, kravatlar ve gömlekler geliyor.

İşte Mizu.com olarak bütçeye göre seçtiğimiz Babalar Günü hediyeleri:

150 TL Altı Hediyeler
Özel günler size fazla abartılı geliyor, manevi hediyelere daha çok önem veriyorsanız ama yine de bu günü es geçmek istemiyorsanız şık bir gömlek, kullanışlı bir cüzdan ya da mevsimle doğru orantılı olarak deniz şortu da tercih edebilirsiniz.

 

250 TL Altı Hediyeler
Bütçenizi biraz daha geniş tutabiliyorsanız spor şık parçaları listenize ekleyebilirsiniz. Oxford ayakkabıların yanı sıra trendi takip eden babalar için gümüş bileklikler, seyahati sevenler için de valizler iyi birer alternatif olabilirler.

 

 

300 TL ve Üzeri Hediyeler
Çok sevdiğiniz babanız için bütçenizin belirli bir sınırı yoksa hediye seçimlerinizi şık sırt çantalarından, sevilen parfümlerden ve stil tamamlayıcı saatlerden yana yapabilirsiniz.