GİYİM

Örgü Kazaklara Dolabında Yer Aç

By  | 

Örgü modası 2013 – 2014 sonbahar kış sezonuna damga vuruyor!

Örgü kazak alternatifleri kış alışverişlerinde sepetleri doldururken vitrinler trikolar kombinlerle renkleniyor.

 

Deri pantolonlar, mini ve midi boy farklı kesimlerde etekler, ince gömlekler ve triko çoraplar örgü kıyafetlere eşilik ederken kadınları sıcacık bir kış beklediğinin müjdesini veriyor.

Örgü Hırka

Örgü Hırka

Siz de örgü hırka seçiminizi ince bir bluz veya gömlekle birleştirebilir, sezonun trendleri arasında yer alan yakası kapalı gömlekleri örgü kazaklarla kombinleyerek imajınızı tamamlayabilirsiniz.

Only Beyaz Hırka 15077651: http://www.mizu.com/only-beyaz-hirka-15077651?v=66144

Deri etek ve pantolonlarla renkli kazakları sokak modasına taşıyabilir, günlük giyiminizi bile rahat kazaklar arasından belirleyebilirsiniz.

Örgü Kazak

Örgü Kazak

Vero Moda Mürdüm Kazak 10097140: http://www.mizu.com/vero-moda-murdum-kazak-10097140?v=65476

Heva Aldis Triko Tunik Kremit H1035: http://www.mizu.com/heva-aldis-triko-tunik-kremit-h1035?v=63784

Kayık yaka kazakların yanında, v yaka ince trikolar, çiçek ve hayvan desenleri ve büyükgeometrik desenli pastel renkli kazaklar da bu sezon öne çıkıyor. Daha sade ancak kesimiyle fark yaratan bir seçim yapmalıyım diyenlere ise önerimiz kısa crop kesim kazaklar… Siz de crop kazaklarla ince belinizi öne çıkarırken tercih ettiğiniz dirsek boyunda kol kesimleriyle de sıkı bir moda takipçisi olduğunuzun sinyalini verebilirsiniz.

 

Örgü Kazaklar

Örgü Kazaklar

Wonderhand Maki Yeşil Kısa Kazak:http://www.mizu.com/wonderhand-maki-yesil-kisa-kazak?v=65211

Wonderhand Orco Siyah Kazak:http://www.mizu.com/wonderhand-orco-siyah-kazak?v=65196

Örgü modasının bir diğer ürünü ise örgü elbise… Opak çoraplar kadar triko ve kış filesi çoraplarla da giyebileceğiniz Wonderhand örgü elbiseler soğuk kış günlerini şık kazaklarınızla ısıtabilirsiniz.

Örgü Elbise

Örgü Elbise

Wonderhand Clementine Kahverengi Elbise: http://www.mizu.com/wonderhand-clementine-kahverengi-elbise?v=65193

Wonderhand Emerald Zümrüt Yeşili Mini Elbise: http://www.mizu.com/wonderhand-emerald-zumrut-yesili-mini-elbise?v=65250

El örgüsü kazaklar, triko hırkalar ve örgü elbiselerle siz de sezonun en şık kadını olabilirsiniz. Örgü kazak seçimlerinizi yaptınız mı, dolabınız ile kış sezonuna hazır mı?