GİYİM

YILIN TRENDİ: OMUZLAR AÇIKTA

By  | 

Yaz için alışveriş listenizdeki eksikleri henüz tamamlamadıysanız bu sıranın başına eklemeniz gerekenler arasına omuzu açık elbiseleri ve tişörtleri de eklemeyi unutmayın.

70’lerin eğlenceli dünyasının hakimiyeti altında olan 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda aramıza dönen bu tasarımlar bu kez çok daha iddialı ve çok daha modern yorumlarla karşımızdalar!
Farklı farklı kesim ve çeşitlerde karşımıza çıkan bu bluzları, tek başlarına yeterince iddialı oldukları için denim jeanlerinizle, kalem eteklerinizle ya da sadece kot şortlarınızla tamamlayarak dengeli ama çarpıcı bir stilin sahibi olabilirsiniz. Tek başına parçalar sizin için yeteri kadar iddialı değilse ve stil konusunda daha cesursanız sezonun bir diğer popüler trendi culotte pantolonları, bol paça kısa tasarımlar, omzu açık bluzların en yakın arkadaşı ilan edebilirsiniz.

Kate Hudson, Sienna Miller ve Taylo Swift gibi isimler söz konusu kırmızı halı olduğunda bu trendi en iyi uygulayan isimler arasında geliyor.

 

 

 

Kate Hudson

Kate Hudson

 

Sienna Miller

Sienna Miller

 

Taylor Swift

Taylor Swift

 

Gündüz saatlerinde uçuşan eteklerle ve denim şortlarla kombinleyebileceğiniz bu trend için Miroslova Duma ve Karlie Kloss ilham konusunda doğru adresiniz olabilirler.

Miroslava Duma

Miroslava Duma

 

Karlie Kloss

Karlie Kloss

 

Off-shoulder, omzu açıkta bırakan bluz trendini uygulamanız için Mizu’nun seçimleri:

Dilvin

Dilvin

Dilvin

Dilvin

Moda in Love

Moda in Love

Vero Moda

Vero Moda

 

Jimmy Key

Jimmy Key