AYAKKABI

Mizu’yla Podyumdan Dolabına

By  | 

2015/16 sezonunda ayakkabı dünyasında kısıtlamalar ortadan kalkmış gibi gözüküyor. Dünyaca ünlü tasarımcılar her tarzı düşünerek bağcıklı stilettolardan dolgu topuk botlara kadar pek çok farklı çeşitle karşımıza çıktılar.

Kusursuz bir stilin tamamlayıcısı olarak görev alan ayakkabılar yeni sezonda maskülen formlardan feminen detaylara yumuşak bir geçiş yapıyorlar. Geçtiğimiz sezon oldukça popüler olan Oxford ayakkabılar yeni sezonda dolgu topukla birleşerek “platform” olarak karşımıza çıkarken, bohem rüzgarıyla gelen püskül detaylı çizmeler ve dolgu topuk kısa botlar sezonun yıldızı olacak gibi gözüküyorlar.

suoer funky
Mizu Ayakkabı - 69,99 TL
Mizu Ayakkabı – 69,99 TL

Siyah, bordo, kahverengi ve bejin renk paletinde oldukça geniş yer kapladığı kış sezonunda en iddialı çıkış çorap çizmelerden geldi. Diz üstü modellerin devamı olarak nitelendirilen bu modeller özellikle mini eteklerle kombinlendiklerinde ortaya oldukça şık görüntüler çıkartıyorlar.

Rahatlık kadar şıklığın ön plana çıktığı 2015/16 sezonunda yükselen grafiğini bozmayan modeller ise kısa botlar olacak gibi görünüyor. İste deri ister süet olsun dolabınızdaki her parçayla kombinleyebileceğiniz bu modelleri de alışveriş listenizin üst kısımlarına eklemenizi tavsiye ediyoruz.

İşte yeni sezonda podyumlardan dolabınıza Mizu yorumuyla transfer olması gereken modeller:

Çorap Çizmeler

06

Kısa Botlar

Püskül Detaylı Modeller

07

Bağcıklı Burnu Açık Botlar

İnce Topuklar

Oxford 

eri Görünümlü Botlar

08

Beyaz Sneaker

Kış ayında beyaz ve sneaker kelimelerinin yan yana gelmesi sizi ürkütmüş olabilir 🙂 ancak bu trendi mutlaka uygulamanızı tavsiye ederiz.

09