GİYİM

Yeni Yıl Kombinleri

By  | 

2016’ya geri sayım yapmak için sayılı günlerin kaldığı bu zamanda aklımıza en çok takılan sorulardan biri de ” Ne giyeceğim?”. Hemen hemen herkesin kafasına takılan bu sorunun doğru cevabını bulmak için öncelikli olarak partiye nerede katılacağınıza bakmanız gerekiyor. Baş başa şık bir restoranda yenilecek bir kutlamada daha iddialı tercihler yapabilirken, katılacağınız sokak partisinde rahat etmek için sade ama çarpıcı parçalarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Geçmiş dönemlere duyduğunuz özlem nedeniyle balolar bu gibi dönemlerde ilginizi çekiyorsa tercihinizi uzun elbiselerden yana yapabilirsiniz. Sade takılarla dengeyi yakalayabileceğiniz bu kombinde ağırlıklık olarak dore ve siyah renkleri ön plana çıkartabilirsiniz.

“Samimiyet” mottonuz ise, her sene geleneksel olarak ev partisinde yeni yılı arkadaşlarınızla karşılıyorsanız rahatlığı ön planda tutarak tulum gibi tek parçaları seçebilirsiniz. Senenin trendi ince küpelerle tamamlayabileceğiniz bu kombinde tercihinizi hafif notalı parfümlerden yana yapabilirsiniz.

Özel günleri baş başa kutlamayı tercih edenlerdenseniz küçük siyah elbise kurtarıcınız olacaktır.  İddianızı arttırmak için klasik kırmızı rujdan da vazgeçmemeniz gerekiyor.

Rahat partilere katılmak hayat tarzınız ise ve özel günlerde bile cool görüntülerden vazgeçemiyorsanız 2015 yılının en dikkat çekici parçası etek-pantolonlar bu özel gecede en yakın arkadaşınız olacak demektir. Tercih edeceğiniz simli spor ayakkabılarla da sabaha kadar dansın tadını çıkartabilirsiniz.