GİYİM

Anneler Günü Hediye Rehberi

By  | 

Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanan Anneler Günü yaklaştıkça , ” Ne hediye alınır” sorusunu da beraberinde geliyor. Hediye alımı konusunda bir tık daha fazla özen gerektiren annen için seçeceklerini onun zevki, yaşı ve tercihleri doğrultusunda yaparak bu özel günü çok daha anlamlı kılabilirsin.

Son yıllarda kişiye özel hediye trendi artsa da parfüm, takı ve aksesuar güçlü seçenekler arasında yer alıyor.
Anneler Günü’nde alabileceğiniz sekiz farklı hediye alternatifini senin için seçtik.

1. Yaşayan Kolyeler
Anneler Günü deyince şüphesiz akla gelen ilk hediyelerden biri çiçekler oluyor. Peki annene ömür boyu solmayacak bir çiçek hediye etmek istemez miydin? Sorunu cevnabı “Evet” ise ancak nasıl bunu başaracağını düşünüyorsan kurutulmuş çiçeklerle hazırlanan kolyeler keşfetmen için seni bekliyorlar.
2. Pijama Takımı
Moda artık evimizin içine bile girdiğine göre şık pijama takımları hediye edilecek ürünler arasında rahatça girebilir. Her daim bakımlı olan ve evde dahi şık dolaşılması gerektiğini düşünen annelerimiz için bu alternatifi değerlendirmeni öneriyoruz.
3. Cüzdan
Bize her daim tasarruflu olmayı öğreten, evimizin yolunu bulmamazı sağlayan annelerimiz için cüzdanlar da oldukça kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor. Trend olarak büyük boy cüzdanların çanta olarak kullanıldığı bugünlerde hediye listenize bu seçeneği de eklemeyi unutmayın.
4. Ceket
Bahar aylarının ilk dönemine denk gelen bu özel gün için kısa ceketleri de düşünebilirsin. Kullanışlı oldukları kadar popüler de olan ceketleri yine trend olan broşlarla bir arada kombinleyerek annene özel bir hediye paketi oluşturabilirsin.
5. Parfüm
Şüphesiz hepimizin annesi belirli kokularla özdeşleşmiştir. Ufak hediyelerle bile hatırlandıkları için mutlu olan anneler için parfümler hala orijinal hediyeler arasında yer alıyor. Sen de güvenli tarafta oynamayı tercih ediyorsan annenin o çok sevdiği parfümü, güzel bir notla ona hediye edebilirsin.
6. Günlük Ayakkabı
Gün içerisinde yoğun bir tempoya sahip annelerimiz için günlük ayakkabı da hediye olarak oldukça cazip bir seçenek gibi görünüyor. Belki bu hediye ile annenin spor ayakkabılar kaba görünür önyargısını da yıkabilirsin, kimbilir ?
7. Omuz Çantası
Anne demek her daim temkinli olan demektir! Bu nedenle hiçbir zaman minik çanta trendini kabullenemeyen ama modayı da takip eden anneler için oldukça popüler olan omuz çantaları iyi birer seçenek gibi görünüyorlar.
8. Şal
Bohem akımın popüler olmasıyla geri dönüş yaşayan şallar Anneler Günü için alternatif hediyeler arasında yer alabilir.

  • Anneler Günü’ne özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL anında indirim mizu.com’da seni bekliyor 🙂