GİYİM

Festivalde Nasıl Giyinmeli?

By  | 

Yaz gelince müziğin ve özgürlüğün birleştiği festivallerden uzak duramıyoruz! Chill Out’la başlayan festival çılgınlığı son yıllarda giderek artmaya başlayınca festival modası kavramının da ortaya çıkması kaçınılmaz oldu. Gün boyunca farklı aktivelere katıldıktan sonra gece saatlerinde özgürce dans ettiğimiz bu eğlence ortamında  hem stil sahibi görünmek hem de rahat olmak doğru parçaları bir araya getirmekten geçiyor.

Tulumların, denim şortların sandaletlerin püsküllü aksesuarlar, parlak dövmeler ve  ilgi çekici takılarla birleştiği festival stili için Kendall Jenner, Vanessa Hudgens ve Ashley Benson ilham alınacak doğru isimler gibi görünüyor.

Peki festivale giderken ne giyilmeli ? Olmazsa olmaz parçaları senin için kombinledik

1.Rahat Tulumlar: Sezonun en  popüler parçalarından olan tulumlar şüphesiz festivaller için biçilmiş kaftan. Tek parça olduğu için kombin konusunda saatlerinizi harcamanıza gerek kalmadan şıklığı ve stili bir arada yakalayabilirsiniz.

2. Desenli Pantolonlar: Yeni sezonda skinny pantolonlara rakip gelen hafif bol pantolonlar desenlerle birleşince festivaller için tercih edebileceğimiz kıvama geldiler.

3. Crop Bluzlar: Tamam kabul ediyoruz hiçbirimiz Kendall Jenner fiziğine sahip değiliz ancak bu festivallerde crop toplar tercih etmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Denim – kısa bluz ikilisinin tadını çıkartmanın tam da zamanı!