GİYİM

NYFW 2016 Bahar Sokak Modası

By  | 

Biz henüz sonbahar alışverişimizi tamamlamamışken dünyaca ünlü tasarımcılar modanın başkentlerinde 2016 Bahar koleksiyonlarını görücüye çıkartmaya başladılar. New York’ta başlayıp Paris’te son bulan moda haftaları podyumlardaki trendleri belirledikleri kadar hangi trendlerin sokağa kolaylıkla adapte edilebileceğinin de kanıtı oluyor. Defileye gelenlerin ne giydiğinin tasarımlardan daha çok merak edildiği bu haftaların sokak modaları kültürlere göre farklılık da gösterebiliyor.

Her daim daha zarif ve feminen tercihlerin yapıldığı Paris, çılgın renklerin çekinmeden kullanıldığı Milano ve trendler konusunda diğerlerinden sıyrılan Londra arasında New York, rahat seçimleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Michael Kors’tan Diane Von Furstenberg’e kadar sayısız tasarımcının heyecanla 2016 Bahar hazır giyim koleksiyonlarını tanıttıkları bu şehirde renkli parçalar, bohem tasarımlar, rahat ve şık görüntülere eşlik eden düz taban ayakkabılar dikkatleri çekiyor.

Athlesiure akımının dünyaya yayılmasıyla ( daha detaylı bilgi için tıklayın) daha rahat bir alana geçen moda dünyası sokak modasında da tercihleri değiştirmiş gibi görünüyor.

Kırmızı halıda ya da günlük yaşamlarında her daim şık görünmek zorunda oldukları için yeni sezon koleksiyonlarını herkesten önce görmek için sıraya giren ünlüler de kameraların ön sıraya çevrilmesine neden oluyor. Kim Kardashian’dan Julia Roberts’a kadar pek çok ismi ağırlayan New York Moda Haftası uzun süre kendinden söz ettirecek gibi görünüyor.

Kanye West - Kim Kardashian
Kanye West – Kim Kardashian
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Anna Kendrick
Anna Kendrick
Ciara
Ciara
Dakota Fanning
Dakota Fanning
Jamie Chung
Jamie Chung
Jessica Alba
Jessica Alba
Julia Roberts
Julia Roberts
Karolina Kurkova
Karolina Kurkova
Kate Upton
Kate Upton
Nicky Hilton
Nicky Hilton
Uma Thurman
Uma Thurman
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Kylie Jenner
Kylie Jenner