GİYİM

Sezonun Rengi Pembe Nasıl Kombinlenir?

By  | 

Romantik, neşeli ve dikkat çekici! Moda dünyasına hızlı bir giriş yapan bebek pembesi aksesuardan kıyafete kadar her yeri kapladı. Geleceğinin sinyallerini ilk kez 2013 yılında veren pembenin en eğlenceli tonu yeni sezonda modern silüetlerle birleşerek koyu renklerin ağırlıklı olduğu 2015-16 Sonbahar/Kış dönemine de hareket kattı.

Adıyla müsemma bir şekilde çocukluk dönemine ait bir renk olarak düşünüldüğü için pek çoğumuzun uzak durduğu şeker pembesine karşı önyargılarınızı doğru tercihlerle kırabilirsiniz. Yanlış seçimlerle pamuk şekerini andırabileceğiniz bu renkle stil sahibi bir yetişkin gibi görünmek için uymanız gereken kuralları sizin için bir araya getirdik:

1. Bebek pembesini dış giyimde kullanacaksanız yün, kaşmir vb gibi kaliteli kumaşlardan yapılan oversized parçaları tercih edin.


2. Kıyafetinizin geri kalanını naturel tonlarda seçin. Abartıdan uzak parçalar ve sade tonlar sakin bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacak. 3. Modern ve yalın silüetler seçin. Kabarık ve karışık parçalar resitale giden bir balerin gibi görünmenize neden olabilir.