GİYİM

Tatil İçin Kombin Önerileri

By  | 

Geldi gelecek derken Haziran’ı yavaştan uğurladığımız, Temmuz’u kucaklamaya hazırlandığımız bu dönemde hemen hemen herkesin tatil planı aşağı yukarı belirli olduğuna göre zaman tatilde ne giyilecek sorusunun cevabını bulma zamanı. Rotanız ister Çeşme olsun ister Bodrum isterse İtalya’nın güney kıyıları bavulunuzu kapsayacak parçalar ince kumaşlardan, rahat elbiselerden ve jean şortlardan oluşacağına göre tek yapmanız gereken gündüzden geceye hangi parçalarla geçiş yapacağınıza karar vermek.

Peki tatilinin bir gününü Mizu kombinleri ile geçirmeye ne dersin ? Cevabın “Evet” ise seni bizimle beraber kahvaltıdan beach’e oradan akşam eğlencesine davet ediyoruz…

Denizci Ruhu – Saat kaç olursa olsun yazın en sevdiğimiz anlarından biri de acele etmeden yapabildiğimiz sabah kahvaltıları. Deniz saatinden önce uzun saatler boyunca keyfini çıkartabileceğimiz günün bu en sağlıklı öğünü için denizcilerden ilham almaya ne dersin? Lacivert-beyaz kombinine eşlik edecek detay parçalarla hem şık hem de rahat olmanın tadını çıkart.

Tek Parçada Şıklık – 2016 Yaz sezonunda bikinileri sollayan mayolar, stil bir görünüme sahip olmanız için bavulunuzun bir köşesinde yer almalılar. Deniz kenarında diğerlerinden ayrılmanı sağlayacak bir diğer kilit parça ise oversized aksesuarlar ve şapkalar.

Omuzlar Fora – Deniz, kum ve güneş dolu bir günden sonra sıra gün batımının keyfini lezzetli bir yemekle çıkartmakta… Geçen sezondan bu yaza transfer olan omzu açık elbiseler bu anlar için mükemmel. Taşlı sandalet ve ear-cuff’la trende kendi yorumunuzu katmayı da unutmayın!