MAKYAJ

Yeni Yıl Makyaj Önerileri

By  | 

Sıfır kilometre umutlara, beklenen aşka ya da hedeflenen kariyere ulaşmak için umutlarımızın tazelendiği yeni yılı karşılamaya çok az bir zaman kaldı. 2016’ya nerede gireceğiz, tam 00:00’da kimlerle olacağız ya da ne giyeceğiz sorularına eşlik eden bir diğer konuda hangi makyajı uygulayacağımız oluyor genelde. Herkesin en güzel hali ile eski yılın kötülüklerini atmayı hedeflediği yılbaşı gecesinde siyah tonların hakim olduğu göz makyajı ile alışkanlıklarınıza bağlı olduğunuz gösterirken sezonun popüler rengi pembe ağırlıklı bir makyajla yeni yılda takip eden değil takip edilen olacağınızı herkese gösterebilirsiniz.

2016’yı Dışarıda Karşılayanlar İçin

Eğlence dolu partilerde iddianızı bir tık daha arttırarak hem göz hem de dudak makyajınıza ağırlık verebilirsiniz. Simli fara eşlik eden bordo ya da koyu pembe tonlardaki rujunuzla tabuları yıkmanın sizin işiniz olduğunu kanıtlamanın tam zamanı!

Makyajı nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için “Parti Makyajı” videomuza göz atın.

Ev Partisinden Vazgeçmeyenler İçin

İster arkadaşında ister kendi evinde siz de evinizin konforundan arkadaşlarınız hoş sohbetinden vazgeçemeyenlerdenseniz abartıya kaçmadan koyu renkli göz makyajını tercih edebilirsiniz.

Makyajı nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için “Ev Partisi” videomuza göz atın.


Yeni Yılda İddiasını Arttıracaklar İçin
2016’da güvenli taraftan çıkıp iddianızı biraz daha üste taşımak istiyorsanız yeni yıl gecesinde pembe tonlarına makyajınızda yer açmanız için en doğru zaman!  

Makyajı nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için “Pembe Makyaj” videomuza göz atın.