MİZU

2013 Altın Küre Ödülleri ve Takılar

By  | 

Amerika’da 13 Ocak’da, bizim saatimizle 13 Ocak’ı 14 Ocak’a bağlayan gece gerçekleşen 70. Altın Küre Ödülleri, bir kez daha çoğumuzu ekrana kilitledi. Saat farkından dolayı ertesi gün uykusuzluk çekmemize sebep olsa da hem sevdiğimiz dizilerin oyuncularını hem de sinemada hayranı olduğumuz kişileri gerçek halleriyle izlemek ve bu görsel şölene şahit olmak mutlu ediyor bizleri.

Beyaz cam yıldızları ile beyaz perde starlarını ve ustalarını buluşturan Altın Küre, verilen ödüllerle olduğu kadar kırmızı halı seremonisiyle de ilgi odağı olmayı başarıyor. Moda dünyasının önemli isimlerinin konuştuğu kırmızı halı; kıyafet, takı ve diğer aksesuarların meraklılarını da ekran başına topluyor.

“Süper”diyebileceğimiz kıyafetlere pek rastlamadığımız ödül töreninde, siyah renk ağırlıktaydı. Siyah renk dışında kırmızı, oranj, beyaz ve pudra renkler de kırmızı halıda kendini gösteriyordu. Takılarda ise daha çok taşlı küpeler veya pırlantalı küpeler tercih edilmişti. Abartılı takılara rastlamadığımız törende küpe kadar yüzük ve bileklik de ön plandaydı.

2013 Altın Küre Ödülleri elbiseleri ve takı modelleri için sizi şöyle alalım:

Zooey Deschanel

Zooey Deschanel
Zooey Deschanel

Oscar De La imzalı oranj renkte bir elbise tercih eden güzel oyuncu Zooey Deschanel, kıyafetini inci set ile tamamlıyor.

Emily Blunt

Emily Blunt
Emily Blunt

Dore renk ile ten rengi arasında uyumu sağlayan nadir kişilerden Emily Blunt… Micheal Kors tasarımı olan kıyafetini zıt renkteki taşlı küpe ve bileklik ile tamamlıyor.

Jessica Alba

Jesica Alba
Jesica Alba

Oscar De La Renta tasarımı olan şeftali tonu tafta elbisenin içinde çok şık görünüyor Jessica Alba. Büyük bir gerdanlık ve küçük top küpe ile elbisesini süsleyen Jessica Alba 70. Altın Küre Ödül Töreni’nin en zarif ve en dikkat çeken isimleri arasında…

Lucy Liu

Lucy Liu
Lucy Liu

Lucy Liu, Carolina Herrera imzalı çiçek desenli elbiseyle farklılık yaratıyor. Hareketli elbisesini küçük pırlanta küpe ile tamamlayan oyuncu, takı konusunda sadeliği seçerek doğru bir tercih yapmış oluyor.

Jennifer Lawrence

Dior tasarımı ile karşımıza çıkan Jennifer Lawrence, siyah bir kemerle süslendiği oranj renkli kıyafetiyle çok zarif görünüyor. Elbisesinin tarzıyla uyumlu uzun ve sallantılı küpe ile güzel görünüyor.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence

Heidi Klum

Heidi Klum
Heidi Klum

Salma Hayek, siyahı tercih eden ünlülerden. Gucci Premiere elbisesiyle çok iddialı olmasa da hoş görünüyor. Sadelikten yana olan oyuncu, mavi taşlı küpe ile sade güzelliğini korumuş.

Miranda Kerr

Miranda Kerr
Miranda Kerr

Victoria’s Secret’ın güzel meleği Miranda Kerr, bu kez kırmızı halıda güzelliğini konuşturdu. Zuhair Murad tasarımı ile göz dolduran başarılı model, seksi kıyafetini sallantılı taşlı küpe ile süslüyor.

Katherine McPhee

Katherine McPhee
Katherine McPhee

Katherine McPhee, Theyskens elbisesi ile çok hoş görünüyor. Farklı bir tarz ayakkabıyla boy gösteren Katherine McPhe, takı konusunda da sadeliği tercih ederek küpe ve bileklik ile zarafetini taçlandırıyor.

Jennifer Garner

Sadeliği tercih eden bir başka ünlü de Jennifer Garner… Vivienne Westwood tasarımıyla kırmızı halıda boy gösteren ünlü oyunucu halka küpe, bileklik ve yüzük ile en çok takı çeşidini kullanan kişi olarak gözümüze çarpıyor.

Janifer Garner
Janifer Garner

Julianne Moore

Tom Ford’un Siyah-Beyaz elbisesi ile törene katılan Julianne Moore, her zaman olduğu gibi sempatik görünüyor. Bileklik ve küpe ile sade çizgisini bozmayan başarılı oyuncu, kırmızı halıya yakışıyor.