MİZU

2013 İç Giyim Modası!

By  | 

İç giyim de artık diğer giyim kategorileri gibi kendi modasını yaratan, mevsim trendlerinden etkilenen bir sektör. 2013 yılının trendleri de belli oldu. Seksi iç çamaşırı bu yıl da kullanıcıların çekmecelerini, gecelerini süsleyecek. Fırfırlı modellerin öne çıktığı 2013 iç giyim koleksiyonlarında renklerde de canlılık sürüyor. İç giyim denilince akla ilk gelen markaların avantajlı fiyatlarla yer bulduğu mizu da 2013 modasını yakından takip eden seçimleriyle size rehber oluyor.

İç Giyim Modası
İç Giyim Modası

Yeni İnci Kombinezon Takım 7010  fırfırlarıyla farklı biraz çocuk biraz kadın bir tasarım! Kalbinizde barındırdığınız aşkın en sevimli hali Yeni İnci 7010 sayesinde yatak odanıza konuk oluyor…

2013 iç giyim modası içinde modası geçmeyen tüller de sıkça yer buluyor. Bayan iç çamaşırı seçimlerinde transparan modeller bu yıl da ön planda. Ten markasının geniş kesimli bir sütyenle tamamladığı transparan slip takım da en çok rağbet gören iç çamaşırlarından.

Ten 119051 Sütyen Slip Takım, %90 polyamide ve %10 elastane içeriyor. İşlemeli kumaşıyla göz kamaştıran Straplez Balenli Sütyen Slip Takım, alev alev yanan bir gecenin habercisi…

Lacivert, mor ve kırmızı renklerin öne çıktığı 2013 iç giyim modası içinde ekru ve beyaz renkler de popülerliğini koruyor. Jartiyer modellerin ivme kazandığı 2013 yılında klasik kemerli takımların yanında Hilary takım gibi uzun modeller de yer buluyor.

Orkide Hilary Jartiyer Takım, dantelli tasarımıyla sizi heyecan dolu bir geceye davet ediyor. Dolgulu sütyen kesimi, seksi slibi, jartiyer ve kombinezonuyla eksiksiz bir takım olan Orkide Dantelli Jartiyer Takım, kumaşında %80 naylon %20 elastan içeriyor.

İç çamaşırında transparan bodyler de bu yılın gözdelerinden… String kesimini sırt dekoltesiyle tamamlayan Doreanse 12409 Çıtçıtlı Body de fantezilerinize hayat verecek.

İç Giyim ile gecelerinizi renklendirin, yılın modasını yansıtan seçimlerinizle göz kamaştırın… Fırfırlı modellerle, canlı renklerle siz de kendi masalınızın prensesi olun.