MİZU

2013 Yaz Kıyafetleri

By  | 

Çok üşüdük, pek titredik; şimdi biraz da ısınma zamanı… İnsanın içini kıpır kıpır eden yaz mevsimi sonunda geldi. Yazın gelmesiyle dolaplarda da değiş tokuş işlemi başladı haliyle. Kalın, yünlü ve uzun kollu eşyalar yavaş yavaş yazlık kıyafetler ile yer değiştirdi. Kış ayları ne kadar griyse yazın da bir o kadar renkli, canlı ve hareketli.

Yaz Kıyafetleri
Yaz Kıyafetleri

Giyim konusunda en rahat olduğumuz mevsim yazdır pek tabii… Üzerinde ağırlık yapmayan incecik kıyafetleri giymenin mutluluğu tartışılmaz. 2013 yaz kıyafetleri her zaman olduğu gibi renkli ve hareketli parçalardan oluşuyor. Biz de, yaz alışverişini hala yapmamış olan kadınlar için fikir oluşturabilecek öneriler sunmak istedik. 2013 yazının keyfini çıkarın…

N Value Çiçek Desenli Şort
N Value Çiçek Desenli Şort

Her yaz olduğu gibi 2013 yazı da şort modelleri ile şenlenecek. Cıvıl cıvıl görünümüyle dikkat çeken çiçek desenli şort, her yazın modası kot şort, hareketli renkli şort ve daha fazlasını sokaklarda göreceksiniz.

N value Renkli Mini Etek
N value Renkli Mini Etek

Yaz kıyafetlerinin vazgeçilmez parçası etek, bu yaz da çok moda. Birbirinden güzel etek modelleri ile bu yaz da sokak modasının gözdesi olacaksınız.

Berry Art Deco Lady Tişört
Berry Art Deco Lady Tişört

Yazın en rahat kıyafetlerinden tişört, farklı kombinlerle her tarza yakışan bir parça. Etek, pantolon, şort, kapri, kot pantolon gibi her parçayla uyum sağlayabilen bayan tişört modelleri, 2013 yazınıza renk katacak.

Blast Transparan Tunik
Blast Transparan Tunik

Son zamanlarda kadınların üstünde sıkça rastladığımız tunik, farklı modelleri ile moda dünyasının içinde iyice yerini sağlamlaştırdı.

G.O.D.D Design Elbise
G.O.D.D Design Elbise
N Value Çiçek Desenli Elbise
N Value Çiçek Desenli Elbise

Kadınlar için yaz mevsimi demek elbise demek, bu tartışılmaz bir gerçek. Yaz modasının en güzel örnekleri elbise modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Lee Cooper Yeşil Pantolon
Lee Cooper Yeşil Pantolon

Yazın da pantolon giymekten vazgeçemeyenlerin tercihi genelde renkli pantolonlardan yana oluyor. Kumaş, renk ve model olarak yaza uygun bayan pantolon modelleri ile yaz enerjinizi yaşayın.