MİZU

2013 Yaz Takılarında Trendler

By  | 

Yaz geldi, sıcaklıklar artmaya devam ediyor… Her ne kadar bugünlerde yine yağmurla baş başa kalmış olsakta önümüzde daha uzun bir yaz bizleri bekliyor. Yaz gelince deniz, kum, güneş ile birlikte giyim konusunda da bize yeni ufuklar açıyor. 2013 ise daha renkli ve daha egzotik geçeceğe benziyor.

Takı trendlerinde kışın başlayan değişimler yaz aylarında da etkisini sürdürmeye devam edecek. Özellikle büyük boyutlarda kullanılan takılar bu yaz da yine kadınların vazgeçilmezleri arasında olacak! Sıcaktan bunalan ama takılarından vazgeçmek istemeyen kadınlar için bileklikler imdadınıza yetişiyor. Renkli ve büyük bileklikler yaza damgasını vuracak en özel aksesuarlardan bir tanesi. Bilekliklerde geometrik desenler, doğal taşlar ve etnik görünümlü ahşap bileklikler yine öne çıkan detaylar arasında!

Yaz Takı Modası

Kolyelerde ise dikkatleri çiçekler çekiyor. Tasarım çiçekli kolyeler, doğal tonlarda taşlar ve materyaller kullanılarak yaz ruhunu aksesuarlara taşımaya yetiyor. Kışın başlayan yaka modası yaza uygun kumaşlar ve boncuklarla rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Kolyeler bu yaz her zaman olduğundan daha gösterişli ve daha renkli modelleriyle kıyafetlerinizi tamamlıyor.

Yaz Kolyeleri

Yılın en gösterişli takılarından biri: Yüzük! Büyük ve gösterişli yüzükler yine yazı süsleyecek başka bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle parlak taşlı ve geometrik desenlerin hakim olduğu yüzükler çokça göze çarpıyor. Neon renkler ise sadece yüzükte değil kolye, küpe ve bilekliklerde de ön plana çıkıyor.

2013 Yaz Takı Modası

Küpeler güzelliği ön plana çıkaran ve önemli aksesuarlardan biri. Bu yıl daha çok büyük geometrik desenli küpeler, püskül detaylar ve tabii ki rengarenk çiçekleri çokça görmek mümkün.

Yaz Takıları

Yazın Vazgeçilmezi: Marin Temalı Takılar! Lacivert ve beyazın eşsiz uyumu ve zaman zaman onlara katılan kırmızı… Kimi zaman çizgileri tamamlayan bir çapa deseni ya da gemici düğümüyle yapılmış bir bileklik. Marin takılar yıllardır olduğu gibi bu yaz da her yerde karşımıza çıkıyor. Yazı en çok çağrıştıran ve belki de en çok yakışan teması modaya uyun sağlayan evrimiyle karşımıza çıkıyor. Takılarda deniz yıldızları, minik yelkenli modelleri bulabilir ya da doğal taşlarla da destekleyerek  muhteşem kombinler yapabilirsiniz.

Yazın renkli dünyasına adım atmaya sizde takıların renkli dünyasından başlayın!