MİZU

2014 Erkek Giyim Modası

By  | 

2014 erkek giyim trendlerine göre giyinmeye ne dersiniz? Her erkeğin dolabında bulunması gereken kilit parçalar 2014 sezonunda yeniden karşımıza çıktı. Uzun yıllardır zaten erkek modasının içinde var olan birçok erkek tişört ya da erkek gömlek modeli, farklı formlarla 2014 trendleri arasında yerini aldı. Yeniden yorumlanan denim gömlek, modası hiçbir zaman geçmeyen polo tişört, erkek modasını renklendiren desenli tişört, yıllar önce yine ikonların tercihi olan ve yıllar sonra yeniden karşımıza çıkan çizgili üstler ile modayı yakalamak sizin elinizde.

Denim Gömlek

Denim Gömlek
Denim Gömlek

Johnny Depp, David Beckham, Zac Efron, Bradley Cooper, Brad Pitt gibi birçok ünlü ismin giydiği denim gömlek, 2014 sezonunda yeniden popüler.

Polo Tişört

Polo Yaka  Tişört
Polo Yaka Tişört

Erkek giyimin vazgeçilmez parçası tişörtün en sevilen ve en popüler modellerinden biri olan Polo yaka tişört, 2014 yaz sezonunda yine ön planda…

Çizgili Üstler

Çizgili Tişört ve Sweatshirt Modelleri
Çizgili Tişört ve Sweatshirt Modelleri

Kurt Kobain, James Dean gibi ikonların tercihi olan çizgili tişört veya çizgili sweatshirtler, 2014 trendleri arasında yerini aldı.

Desenli Üstler

Hawaiian Gömlek ve Desenli Tişört
Hawaiian Gömlek ve Desenli Tişört

Son yıllarda Hawaiian tişört modellerinin popüler olmasıyla birlikte desenli tişört ve desenli atletler de trend haline geldi. Farklı ve renkli giyinmeyi seven erkeklerin tercihi olan desenli üstler  2014 sezonunda sıkça karşımıza çıkıyor.