MİZU

2014 İlkbahar Trendleri

By  | 

Moda dünyası her sezon farklı trendler ya da başka bir sezonda moda olmuş bir parçanın yeniden yorumlanmış farklı formu ile karşımıza çıkıyor. 2014 İlkbahar-Yaz sezonunda da çok özel ve renkli parçalar bizi bekliyor. Kısacası bahar temizliğini dolaplarınızda yapma vakti geldi.

Bahara adım attığımız şu günlerde siz de 2014 İlkbahar trendlerine göre dolabınızı yenilemeye ne dersiniz? Bu sezon dolabınızda olması gereken trend parçaları sizi için sıraladık.

Çiçek Desenler

Çiçek Desenler
Çiçek Desenler

Çiçek desenli kıyafetler bu sezon çok moda. Siz de çiçekli kıyafetleri sevenlerdenseniz bu hahar yaşadınız. Dolabıza birkaç tane daha çiçekli elbise ya da çiçek desenli pantolon koyabilirsiniz.

Püskül Modası

Püskül Modası
Püskül Modası

Püsküller yıllar sonra yeniden moda! Kıyafetlerde, çantalarda ve hatta ayakkabılarda karşımıza çıkan püskülleri 2014 İlkbahar sezonunda bol bol göreceğiz. Hemen bir püsküllü çanta alma vakti, omadı püsküllü bluz alın; keyif sizin 🙂

Grafik Baskılar / Yüz Baskıları

Grafik Baskılar
Grafik Baskılar
Yüz Baskılı Elbise
Yüz Baskılı Elbise

İnsan yüzleri ya da sanat eserini andıran grafik baskılar bu sezonun trend parçalarından… Büyük ve karışık baskılara meraklıysanız bu moda sizi mutlu edecek.

Etnik Desenler

Etnik Desenli Etek
Etnik Desenli Etek

Etnik desenleri fazlasıyla göreceğimiz bir sezon bizi bekliyor. Otantik etek, oryantal nakışlı bluz, etnik desenli pantolon, etnik kolye ve çok daha fazla parçaya dolabınızda ve takı koleksiyonunuzda yer açabilirsiniz.

Yazılı/Mesajlı Kıyafetler

Yazılı Tişört
Yazılı Tişört

Son zamanlarda hayatmıza fazlazıyla giren bir trend daha: Yazılı kıyafetler. Love, hope gibi kelimelerin yanı sıra sosyal mesaj içeren yazılara da yer veriliyor. Yazılı tişört almanın tam vakti!

Kısa Üstler

Kısa Üstler
Kısa Üstler

Geçen yıl moda olan kısa üstler bu sezon da trend… Kısa tişört ve kısa kazak modelleri ile doldurabilirsiniz dolabınızı. Hem şık hem sportif kombinler yapabileceğiniz kısa üstler ile özellikle yüksel bel pantolonları ya da yüksel ben etekleri kullanabilirsiniz.

Bol paça pantolon/Dökümlü Pantolon

Bol Paça Pantolon
Bol Paça Pantolon

Bol paça pantolon modası geçmeyen bir parça oldu artık. 1970’lerde moda olan bol paça pantolonlar son birkaç yıldır farklı formlarla yeniden hayatımızda. Bol paça pantolon olarak adlandırdığımız Flare pantolonların yanı sıra dökümlü duran yani altı ve üstü geniş pantolonları da bu bahar sokaklarda çok göreceğiz.

Floral Desenli Ayakkabılar

Floral Desenli Ayakkabı
Floral Desenli Ayakkabı

Bu sezon ayakkabılar çok renkli! Üzerinde çiçek baskıları olan Floral desenli ayakkabılar ile bu bahar sokaklar çok hareketli olacak. Hemen bir tane alarak sokak modasının öncülerinde olmaya ne dersiniz?

Delikli Kıyafetler

Mesh Modası
Mesh Modası

Delikli kıyafetler 2014 İlkbahar sezonunda en çok dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor. Perforated denilen delikli kumaşlar hem üst parçalar da hem alt parçalar da bizimle…

Transparan Detaylar

Transparan Modası
Transparan Modası

Transparan bluz ya da kazaklar uzun zamandır zaten hayatımızda ve bu sezon yine öne çıkanlar arasında. Bu modaya ek olarak kıyafetin herhangi bir bölgesinde yer alan transparan detaylar da 2014 bahar trendleri arasında.

Pili Modası

Pilili Elbise
Pilili Elbise

Bu sezon dolabınızın olmazsa olmazı pilili etek! 2014 baharının öne çıkan trendleri arasında yer alan pili, etek dışında bluz ve gömleklerde de karşımıza çıkıyor.

Pastel ve Neon Renkler

2014 Renk Modası
2014 Renk Modası

Bu bahar sokaklar neon renkler ile capcanlı; pastel renkler ile çok doğal olacak. Dolabınıza baharı getirme vakti…