MİZU

2014 Plaj Modası

By  | 

2014 Yaz sezonunun en tatlı zamanlarına ve bayram tatili için yaptığımız küçük kaçamaklara geri sayıma başladığımız şu günlerde, sahil kenarında, kumsalda ve plajda stilinden ödün vermeyen ve modayı her zaman yakından takip eden kadınlara bikini ve mayo modelleri ile ilgili birkaç küçük sezon trendi haberimiz var.

Cutout Mayo
Cutout Mayo

Cutout Mayolar
Mayoların 1950’li yıllardaki trendi günlerinin geri dönüş yaptığı 2014 Yaz sezonunda tek parça mayoların özellikle bel bölgenizi açıkta bırakacak mayokini modelleri ile plajlarda nostaljik bir seksilik yakalamak mümkün.

Çiçek Desenli Bikini
Çiçek Desenli Bikini

Çiçek Desenleri
2014 podyumlarından plajlara da yansıyan ve aslında modası hiçbir zaman geçmeyen floral desenli bikini modelleri ile plajlara çiçek açtırabilirsiniz.

Etnik Desenli Bikini
Etnik Desenli Bikini

Etnik Desenler
Etnik desenler uzun zamandır moda dünyasının vazgeçemediği trendler arasında. 2014 yaz sezonunda da plajlarda sıkça görebileceğiniz etnik desenli bikini ve mayo modelleri ile plajların yeni hippileri olmaya hazır mısınız?

Çizgili Bikini
Çizgili Bikini

Çizgili Bikiniler
Çizgilerin gücü modaya her zaman hakim olmuştur. Bazen marin bir etki yaratırsınız bazen retro. 2014 yaz sezonunda ise plajlarda çizginin her halini görebilmek mümkün, nasıl hissediyorsanız bırakın buna çizgili bikiniler karar versin!