MİZU

2014 Yazı Güneş Gözlüğü Modası

By  | 

2014 yazı geldi geliyor. Tabii haliyle modayı yakalamak isteyen tüm kadınlar kendileri için yepyeni güneş gözlüğü bakmaya başladılar bile. Havaların güzelleşmesiyle yeniden ortaya çıkan gözlükler bu yaz hiç olmadığı kadar çok farklı modelle karşımızda olacak!

Bayan güneş gözlüğü modelleri arasında geçen sezonun retro modellerini yine görebileceğimiz yaz ayları, yine geçen sezonda atak yapan Prada’nın çiçekli güneş gözlükleriyle renklenmeye devam ediyor. Retro modellerde desenler ve farklı alternatifler göz doldururken klasiklerin de yerini koruduğunu söylemeden edemeyeceğim.

gözlük modası

Ray-Ban seven kadınlar için yenilenen renkleri, aynalarla tamamlanan modelleriyle harika bir koleksiyon ile farklılık yaratmayı başarıyor. Siz de bir klasik olan Ray-Ban gözlükleri tercih ediyorsanız sezon öncesi indirimlerini yakalamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

aynalı güneş gözlüğü

Bu yazın en marjinal seçimlerinden biri Miu Miu’nun altı kesik gözlükleri, alışılmışın dışına çıkan tasarımları hayatımıza tan markanın yanı sıra daha bir çok yerde görmek mevcut. Siz de marjinal seçimler yapmayı seviyorsanız bu yaz sizin yazınız olacak demektir.

marjinal güneş gözlükleri

mizu birbirinden faklı modeller, ünlü markalar, sezon öncesi indirimler ve uygun fiyatlarla yine sizi yılın modasına ayak uydurmaya davet ediyor.