MİZU

2015 İlkbahar/Yaz Ayakkabı Trendleri

By  | 

Asla bitmeyen aşklar listemizde üst sıralarda yer alan ayakkabılar, her sezon girdikleri farklı şekiller ve renklerle onlara duyduğumuz tutkuyu güçlendiriyorlar. Kimi zaman karşımıza yüksek platformlarla çıkan modeller kimi zaman da bizi ters köşeye yatırarak dümdüz formlarla raflardaki yerlerini alıyorlar.

Siz de bizim gibi ayakkabı tutkunuysanız ve bir tane asla yetmez diyorsanız yeni sezon trendleri fazlasıyla hoşunuza gidecek.  Her daim popüler stilettolardan spor-şık akımını temsil eden dolgu topuk sandaletlere kadar  pek çok farklı tasarım 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda sıklıkla karşınıza çıkacaklar.

Ayakkabının tutkudan öte stilinizi tamamlayan en önemli parçalardan biri olduğuna inanan mizu ailesi, her tarza uyan, trendleri yakalarken şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeyen uygun fiyatlı ayakkabılarıyla tarzınız kadar bütçenizi de koruyor.

Karla Spetic - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Australia 2014


Sneaker Rahatlığı

2012 İlkbahar/Yaz sezonunda topuklu modellerle hayatımıza giren sneakerlar spor-şık akımının dünyaya yayılmasıyla yeni sezonda yeni formlarıyla karşımızdalar. Spor ayakkabı jeanle giyilir dogmasını yıkan 2015 sezonunda cesur davranarak şık elbiselerinizi de sneakerlarla kombinleyebilirsiniz.

mizu toka detaylı spor ayakkabı

69,95 TL

Karla Spetic - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Australia 2014

Bağcıklar Yukarı

Stilettoya duyulan aşkın vazgeçmeyeceğini anlayan tasarımcılar, kendilerini tekrar etmemek adına farklı modelleri denemeye devam ediyorlar. Hem rahatlığın hem de şıklığın bir arada sunulduğu bağcık detaylı stilettolar, yeni sezonun makro trendleri arasında hızla yükselmeye devam ediyorlar. Yırtmaçlı elbiselerle mükemmel bir uyum yakalayan bu modelleri boyfriend jeanlerinizle de bir arada kullanabilirsiniz.

mizu nubuk bilekten bağcıklı ayakkabı

99,95 TL

Karla Spetic - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Australia 2014

İddialı Sandaletler

Topuklu ayakkabıdan uzak durmayı tercih edenler ve düz olsun benim olsun diyenler için dolgu topuk sandaletler kurtarıcı olacaklar. Mini elbiselerden, kısa paça pantolonlara kadar pek çok farklı ürünle giyebileceğiniz bu modeller, şıklığınızdan ödün vermeden rahat etmenize yardımcı olacaklar.

mizu dolgu topuk sandalet

79,95 TL

Karla Spetic - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Australia 2014

Bilekten Bağlı

Yeni sezonun göze çarpan modellerinden biri de bilekten bağlı ayakkabılar. Bileğinizi olduğundan güzel gösterecek bu modeller, diz hizasında biten elbise ve deri pantolonlarınızla oldukça kibar görüntüler ortaya çıkartacak.

mizu bilekten bağlı ayakkabı

104,95 TL