AKSESUAR

2015 SAÇ TRENDİ: BOHEM ETKİSİ

By  | 

Özgür bir ruh, hayal dünyasının oldukça kuvvetli olduğu zamanlar ve özgün bir stil… 68 kuşağını ve o kuşağa damga vuran çiçek çocukları anlatabilecek en güzel tanımlar belki de. Amerika’dan başlayarak dünyaya yayılan ve “San Francisco”‘ya gidiyorsan, mutlaka kafanda biraz çiçek bulunmasına dikkat et” dizeleriyle anlatılan o eğlenceli ve stil dolu yıllar en popüler akımlarıyla yeniden aramızdalar.

2-hippi-cicek-cocuklar-68-kusagi-60-kusagi

 

large_38e84b3d-0ca8-42f7-93ee-1999c68ebf02

Uçuşan kumaşların, kendi içinde uyumlu desenlerle birleştiği, kalıplaşmış stil anlayışından uzak kendine has detayların ön planda olduğu dönem özellikle saç aksesuarlarıyla aklımızda bambaşka bir yere sahip.

LSD-marihunia-cicek-cocuklar-68-kusagi
68 kuşağının karavanla dünyayı keşfettikleri yollardan dünyaca ünlü tasarımcıların podyumlarına oradan da cesur tercihlerle sokak ve plaj stilini farklılaştırmayı sevenlerin kombinlerine taşınan saç aksesuarları bu yazın en etkili aksesuar trendleri arasında yer alıyorlar.
Tulumlarla, denim şortlarla , maksi elbiseler ve bikinilerle kombinleyebileceğiniz bu aksesuarlarla dönemin salaş ama güzel ruhu size eşlik edecek…

 

mykhazir1

Myk Bijoux – 29,99 TL

 

mizuhazir2

Mizu Yaprak Taç – 19,99 TL

 

hazir3

Myk Bijoux Saç İpi – 29,99 TL