AKSESUAR

Yeni Sezonun Stil Sahibi Aksesuarları

By  | 

Stil sahibi bereler, yumuşacık atkılar ve deri eldivenler kış aylarının soğuk günlerinde stilimizin en önemli tamamlayıcıları olarak yer alıyorlar. Her sezon desen ya da kumaş değiştiren aksesuarlar 2015-16 Sonbahar/Kış sezonunda deriyle, ekose desenlerle ve yapay kürklerle yakın arkadaşlıklarını ilan ettiler.

Yeni sezonda maskülen ve feminen detayların çarpışmasından ilham alan aksesuar dünyasında sloganlı bereler gibi geçtiğimiz dönemden kalan trendler varlıklarını sürdürürken orta uzunluktaki eldivenler, 70’lerden gelen pançolar ve desenli büyük şallar ön plana çıkıyor.

Bu kış aksesuar dolabına mutlaka girmesi gereken ürünleri ünlülerden ilham alarak senin için seçtik:

Eğlenceli bereler bu sezon da sokak stilinde sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Saçınızı yağmurdan korurken stilinizi de tamamlayacak olan bere modelleri arasında sloganlı ve ponponlu olanlar ön plana çıkıyor.

Sezonun bir diğer kurtarıcıları arasında ise renkli şallar ve atkılar geliyor. Basic kazaklarınıza bil hareket katacak bu parçalar arasında özellikle ekose desenler ünlü isimler tarafından da tercih ediliyor.

Trendleri sıkı sıkıya takip ediyorsanız ve bu konuda affınız yoksa 2015-16 Sonbahar/Kış sezonunun yıldız parçası pançolardan bolca dolabınıza eklemenizin tam zamanı.