MİZU

Anneler Günü Hediye Önerileri

By  | 

Anneler Günü kutlamasına artık sayılı gün kaldı. Haliyle hediye alma telaşı da had safhaya ulaştı. Son güne kalanlar herzamanki gibi istedikleri hediyeyi alamama sorunsalını yaşarken, güç bela buldukları ve muhtemelen istemeye istemeye aldıkları bir hediyeyle “bu seferde böyle olsun..” burukluğunu yaşayacak. Hala hediye seçiminde kararsızsanız sizin için harika bir liste ile yardımcı olabiliriz. mizu sizin için annelerin en çok hoşuna gidecek hediyelerle karşınızda!

Öncelikle anneniz nelerden hoşlanır karar vermeniz gerekiyor. Sonrası çok kolay 🙂

mizu birbirinden farklı hediye opsiyonuyla sizlere yeni avantajlar, uygun fiyatlar ve dikkat çeken ürünleri kapınıza kadar getiriyor.

mizu-anneler-gunu

Lüks sever bir anneye sahipseniz Calvin Klein markasını mutlaka onun ağzından duymuşsunuzdur. Parfümler alt, üst ve orta notalarıyla ilk başlarda karmaşık bir dünya gibi görünse de detaylarıyla açıklanan tüm parfümleriyle mizu size seçim kolaylığı da sunuyor. Annenizin ne tür bir kokuyu sevdiğini çaktırmadan öğrenip siz de yeni bir tane kendisine hediye edebilirsiniz. Örneğin ona misler gibi kokacağı bir Calvin Klein Parfüm alabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Calvin Klein Parfüm

Annenizi sevindirmenin onlarca yolundan biri de ayakkabı. Hiç bir kadın ayakkabıya hayır diyemez. Kaç yaşına gelirse gelsin yeni bir çift ayakkabı bir kadının kalbini çalacak en özel seçimlerden biridir. Şöyle en rahatından bir babet onu hem mutlu edecek hem de bütün yazı rahatça geçirmesini sağlayacak çok şık bir parça olacak.

mizu-loafer

En kokoş benim annem diyenlerdenseniz Esmer Takı birbirinden şık ve ışıltılı modelleriyle Anneler Günü’nü kutluyor. Farklı takılarla kıyafetlerini kombinlemeyi seven kadınlar için özel modeller üreten Esmer, mizu farkıyla kapınıza kadar geliyor. Anneler için bir çok farklı modeli bir araya toplayan Esmer günlük koleksiyonlarıyla da her yaştan kadının kalbinde taht kurmuş bir marka olma özelliğini de taşıyor.

esmer-bijuteri-kristal-tasli-kolye

Bir kadının hayat kurtarıcı aksesuarlarından biri hiç kuşkusuz çanta! Tüm eşyalarınızı içine attığınız, tüm dağınıklığınızı toparlayan çantalar anneler için ekstra önem taşıyor. Ona hediye edeceğiniz özel ve nitelikli bir çanta işine yarayacağı için kalbini fethetmenize de yardımcı olacak! Annelerin sıkça kullandığı siyah çanta modelleri arasından onun tarzına en uygun olanı seçerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

mat-siyah-canta-modelleri

Anneler Günü onlara sevginizi göstereceğiniz özel günlerden sadece bir tanesi. Annelerimiz birim için her zaman en özel ve en güzeller…

Tüm anneler günü hediyelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://www.mizu.com/anneler-gunu