MİZU

Anneler Günü’ne Özel Hediyeler

By  | 

Anneler Günü’ne özel hediyeler rafları süslerken siz hala ne alacağınıza karar veremediniz mi? Hayatınızın en özel kadınına Anneler Günü için alacağınız özel bir hediyeyle o günü daha özel kılabilir, annenize unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Hernekadar pahalı hediyeler yerine basit bir tutam çiçek ve içten bir kucaklama bile onu çok mutlu edebilecekken, bu özel günde sembolik bir hediye de onları oldukça sevindirecektir.

Anneler Günü Hediyeleri
Anneler Günü Hediyeleri

Takı Güzel Bir Hediye Olabilir

Sizi eşsiz bir mücevher gibi işleyerek büyüten, emeğini esirgemeden yetiştiren annenize anneye hediye takı seçenekleri içinden bir kolye, yüzük veya küpe seçebilirsiniz. mizu’nun birbirinden seçkin markaları buluşturduğu Anneler Günü kategorisinde özel tasarımlardan dünyaca ünlü markalara kadar pek çok marka bir arada yer alıyor.

Örneğin, Abbia Pırlanta Annem ve Ben Pırlanta Kolye annelerin çocuklarına duyduğu karşılıksız sevgiyi anlatıyor.

Zarif zinciri ve pırlantaların tamamladığı Pırlantalı Sonsuzluk Annem Kolye ise sevginizi anlatan özel bir seçim olacak!

Anneye Özel
Anneye Özel

Kaliteli Bir Parfüm Her Daim Güzel Bir Alternatiftir

Sevgi kokan annenize en yakışacak parfümleri ise anneye hediye parfüm alternatifleri  içinden seçebilirsiniz. Dünyaca ünlü parfüm evlerinin eseri olan onlarca marka, anne kokusu olarak bilinen yüzlerce parfüm ile siz de Anneler Günü için en özel hediyeyi seçebilirsiniz.

Bvlgari Blv Pour Femme de bu seçeneklerden biri, bu parfüm  pudralı ve fresh kokusuyla temizliği ve saflığı simgeliyor.

Annenize yakışacak bir diğer parfüm ise Chopard Wish…  Wihs, ilk bakışta pırlanta bir yüzüğü andıran tasarım şişesiyle göz kamaştırıyor.

Anneye Özel Hediye
Anneye Özel Hediye

Her şeyin en iyisini hak eden, size sevginin değerini öğreten annenizi gülümsetmek için her fedakarlığı yapabileceğinizi biliyoruz.  Anneye özel hediyelerinizi içine ekleyeceğiniz küçük bir notla renklendirerek değerini eşsiz kılabilirsiniz. Anne sevgisinin değerini bilenlerin adresi mizu ile siz de annenize unutamayacağı bir armağan verin. 

Anneler Günü için diğer tüm hediye alternatifleri:

https://www.mizu.com/anneler-gunu