MİZU

Anneler Günü’ne Özel Saatler

By  | 

Anneler Günü deyince akla ilk gelen soru tabii ki “Anneme ne hediye alacağım?“… Anneler Günü haftası haliyle herkesi bir telaş sarıyor. Markaların bugüne özel yaptığı kampanyaları gören ve mesaj yağmuruna tutulan kararsız insanların da, kafaları daha çok karışıyor. Anneye hediye almak bi’ dert; beğeneceği hediyeyi arayıp bulmak daha bi’ dert 🙂 Bizim kafası karışık olanlara Anneler Günü hediyesi önerimiz: Her zaman ihtiyaç olan ve ihtiyaçtan da öte şık bir aksesuar olan saat… Annenizle geçirdiğiniz ve geçireceğiniz değerli saatlerin sembolü olarak vereceğiniz bu hediye, eminiz annenizi mutlu edecektir.

Anneler Günü Hediyesi
Anneler Günü Hediyesi

Altın Rengi Saat Önerileri

Daniel Klein Saat - Michael Kors Saat - Casio Saat
Daniel Klein Saat – Michael Kors Saat – Casio Saat

Rengiyle göz kamaştıran ve sadeliğinde gizli güzellikle dikkat çeken gold saatler… Eğer anneniz altın rengi ve sade saatleri tercih ediyorsa sizin için güzel önerilerimiz var. Bir klasik haline halen Casio markasının retro serisinden bir seçim yapabilirsiniz. Daniel Klein ve Michael Kors saatlerde de zarif duran altın rengi saatleri bulmanız mümkün.

Gümüş Rengi Saat Önerileri

Armani Saat ve Casio Saat
Armani Saat ve Casio Saat

Zarafeti ve gri rengin asaletini yansıtan gümüş rengi saatler… Tercihiniz ince bir saatten yana olacaksa, Emporio Armani ince saat modeli ve detaylarda saklı şıklığı ile doğru bir tercih olacaktır. Bir klasik istiyorsanız; Casio saat, sade ve spor-şık modelini seçmenizi öneririz.

Taşlı Saat Önerileri

Michael Kors Saat ve Guess Saat
Michael Kors Saat ve Guess Saat

Işıltısıyla büyüleyen ve saatlere farklı bir form kazandıran taşlı saatler… Taşlı ve gold renk Michael Kors saat, annenizin yüzünü güldürecek zarif ve şık bir hediye olacaktır. Tercihiniz gümüş renk ise taşlı, spor-şık duran Guess saat de zevkli bir tercih…

Farklı Tasarım Saat Önerileri

Beverly Hills Polo Saat - Daniel Klein Saat - Beverly Hills Polo Yılan Derisi Saat
Beverly Hills Polo Saat – Daniel Klein Saat – Beverly Hills Polo Yılan Derisi Saat

Günümüzde farklı renklerde ve farklı tasarımlarda saatler de karşımıza çıkıyor. Özellikle son birkaç yıldır rose renk, takı modellerinde ve saat modellerinde çok popüler. Rose renk Daniel Klein saat ile annenizi de modanın bir parçası yapmaya ne dersiniz? Bir başka popüler model de seramik kayışlı saatler… Beverly Hills Polo saat, beyaz seramik kayışı ve taşlarıyla gerçekten farklı görünüyor. Saat klasik bir hediye diyenler için güzel bir seçenek. Anneniz metal kayış yerine, deri kayışları tercih ediyorsa, yılan derisi kayışı ve taşlarıyla spor-şık bir havası olan Beverly Hills Polo saat modeli, tam annenize göre…

Diğer hediye seçenekleri için;

https://www.mizu.com/anneler-gunu