MİZU

Ayakkabı Tutkusu mizu’da Yeniden Anlamlanıyor…

By  | 

Ayakkabı bitmek tükenmek bilmeyen bir tutkudur. Hatta aşktır, tamamlayandır, vazgeçilmezdir. Sizde benim gibi iflah olmaz bir ayakkabı delisiyseniz mizu’nun yeni açılan ayakkabı kategorisi sizin de hayatınızın bir parçası olacak!

En şık kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan ayakkabılar adeta bir aksesuar gibi kullanılıyor. Bayan ayakkabı modellerinde özellikle bu yıl oldukça moda olan bilekten bağlı ve zımbalı modeller klasik bir kıyafeti daha spor hale getirirken, klasik tarza yeni bir soluk getiren stiletto ayakkabılar kotlarla bile size asil bir hava katabiliyor. Şıklığından ödün vermek istemeyen bayları da unutmayan mizu erkek ayakkabı modelleriyle de çok yakında karşınızda olacak!

mizu ayakkabı modelleri

Rahatınızı ve tarzınızı göz önünde bulundurarak bir alışveriş belki de en sağlıklısı ama renklerin ve farklı tarzdaki bir çok modelin arasında kaybolmamak elde değil biliyorum. mizu hem daha kolay hem de daha ekonomik alışverişler yapabilmeniz spordan klasiğe, topuklulardan sandalet alternatiflerine bir çok farklı model ve markayı sunmaya devam ediyor. Yepyeni ve birbirinden güzel ayakkabı modelleri için tek yapmanız gereken mizu ayakkabı kategorisine tıklamak! Zaten sonrasında kendinizi birbirinden güzel ayakkabı modelleri içinde kaybedeceksiniz 🙂

mizu bayan ayakkabı

Kimi için topuklu ayakkabı vazgeçilmezken kimisi de rahatından vazgeçmek istemeyebilir. Sizde kıyafetinize ve kendinize en uygun ayakkabıyı bulmak aynı zamanda uygun fiyatlardan yararlanmak için mizu’ya göz atın!

Sizin için seçtiğim bir kaç ayakkabı 🙂

http://www.mizu.com/betsey-johnson-busta-desenli-dolgu-topuk-ayakkabı
http://www.mizu.com/steve-madden-hamil-rugan-bayan-sandalet
http://www.mizu.com/st-tropez-leopar-bayan-sandalet
http://www.mizu.com/steve-madden-angylina-tas-kaplamali-topuklu-ayakkabı
http://www.mizu.com/paris-hilton-liza-platformlu-topuklu-ayakkabi