MİZU

Babalar Günü Parfümleri

By  | 

Babalar Günü geliyor… Babanıza alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri de Babalar Günü parfümleri... Ona isterseniz kullandığı parfümün yeni bir şişesini alarak alışkanlıklarıyla mutlu edebilir veya yepyeni bir kokuyu babanızın hayatına katarak ona sürpriz yapabilirsiniz.

Babalar Günü
Babalar Günü

Siz de babanıza parfüm almaya karar vermiş ancak hangi parfümü alacağınızı henüz kararlaştırmadıysanız mizu size yardımcı olabilir! Babaya hediye parfüm denildiğinde akla gelen klasik kokuların yanında hediye alacağınız kişinin yaşına veya mevsime göre farklı seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Örneğin genç erkeklerin gözdesi olan Giorgio Armani Code Homme genç babaların da beğeniyle kullanılabileceği bir parfüm. Genç bir babaya hediye seçiyorsanız siz de Armani Code’u seçenekler arasında tutmalısınız.

Bir diğer alternatifiniz ise Calvin Klein Euphoria for Men olabilir. Bağımlılık yaratan kokusuyla modern ve seksi erkeğin tanımını yeniden oluşturan bu parfüm özellikle eşlerine Babalar Günü için parfüm arayan kadınların tercih edeceği bir parfüm.

Tercihiniz olgun yaşlarda bir erkeğe alabileceğiniz bir parfümden yana ise önerilerimiz klasik parfümlerden yana… Burberry Classic for Men olgun erkeklerin beğenerek kullandığı, hem günlük hem de özel günler için seçilebilecek kullanışlı bir koku.

Babaya Parfüm
Babaya Parfüm

Tam bir “baba parfümü” arıyorum diyenlere ise önerimiz Christian Dior Homme Intense… Odunsu kokusuyla dikkat çeken bu parfüm Dior adıyla da bir adım öne geçiyor.

Mevsimi göz önünde bulunduranlar ise yaz parfümlerini değerlendirebilir. Davidoff Cool Water yaz günlerin ferahlatıcı nefis kokusuyla Babalar Günü için harika bir seçim. Okyanustan aldığı ilhamla derin bir tazelik hissi veren parfüm, maskülen karakteriyle öne çıkıyor.

Babaya Hediye Parfüm
Babaya Hediye Parfüm

Yaz günlerinin değişmez erkek kokularından biri de Hugo Boss etiketi taşıyor. Taze, enerjik, maskülen, rekabeti seven, kendiyle yarış halinde olan erkekleri temsil eden  Bottled Sport, ferahlatıcı ve enerji verici özelliği ile kalıcı rahatlama sağlıyor. Babaya özel parfüm seçmek isteyenler Hugo Boss’un bu özel spor edisyonunu da dikkate almalılar.

En güzel Babalar Günü hediyeleri ile siz de babanızı gülümsetebilir, ona unutulmaz bir Babalar Günü yaşatırken, hediye ettiğiniz kokuyla her an onun yanında olabilirsiniz.