MİZU

Başak Burçları Nasıl Giyinir?

By  | 

Başak burçlarına alınabilecek en güzel hediye giyim ürünleri… Peki başak burçları nasıl giyinir, nasıl kıyafetleri beğenir?

Başak burcu kadın ve başak burcu erkekleri hangi kıyafetleri giymeli öğrenmek istiyorsanız rehberiniz mizu.

Sophia Loren
Sophia Loren

Başak burçları düzenli ve pratiktir. Başak burçları için moda rahatlık demektir. Pamuklu ve yün kumaşlar kadar cepli ve kullanışlı kıyafetler de başak burçları için…

Başak burçları çok sık ve büyük boyutlarda aksesuar kullanmazlar. Kadınlar için küçük inci küpeler veya erkekler için sade tasarımlı bir saat şıklık için yeterlidir.

Cameron Diaz
Cameron Diaz

Başak kadını için moda çanta ile eşdeğerdir. Başak kadınının çantası çok büyük ve birçok göze sahip olmalıdır. Çünkü her şeyi yanında taşımak ister.

Uyumlu giyinmek başakların uzmanlık alanıdır. Elbise dolu bir dolaptan birkaç dakika içinde mükemmel kombinler yaratabilirler.

Başakların giyimini belirleyen en önemli detaylardan biri de ayrıntılara takılmaları. Ütüsüz bir gömlek veya düşen bir düğme onlar için tüm günün kötü geçmesine sebep olabilir. Ütü gerektirmeyen kumaşlar veya dayanıklı modeller onlar için birebirdir. Başak erkeği için moda nasıl olmalı sorusunun en güzel örneğini aktör Keanu Reeves veriyor.

Keanu Reeves
Keanu Reeves

Pratiklik deyince ilk hatırlanan kıyafetlerden olan denim pantolon ve gömlekler ise hem erkek hem de kadınlar için biçilmiş kaftan.

Örneğin Lee Cooper Addison Erkek Denim Gömlek, hem tarzıyla hem de rahatlığıyla dikkat çekmek isteyenlerin yeni gözdesi olacak.

Claudia Schiffer
Claudia Schiffer

Ayakkabı seçiminde ise başakların birincil önceliği rahatlıktır. Sade, şık ve rahat seçimler tam onlara göre.

Başak burçları için moda seçimleri bu kriterlere göre şekilleniyor. Başak burçları nasıl giyinir diye soranlara artık yanıtınız hazır, onlar için detaylar önemlidir ve şıklık detaylarda saklıdır.