MİZU

Biker Stil Tam Şehrin Asi Kızlarına Göre…

By  | 

2013-2014 sonbahar / kış modasının öne çıkan modellerini biker stil, deri ceket ve zımbalı çanta, ayakkabı ve aksesuarlar oluşturuyor.

Apoletler, fermuarlı kollar, asimetrik fermuar, fermuarlı cepler ve kemer gibi eklentilerle farklılaşan kısa boy kesimle tarzını belirleyen biker deri mont sezonun en trend seçimlerinden. Siyah, kahverengi ve bordo renklerle çeşitlenen ceketler farklı desen ve dokularla sezon boyunca vitrinlerde…

Biker Deri Ceket
Biker Deri Ceket

Biker modelleri tamamlayacak çantaların da ortak bir özelliği var. Zımba ve fermuarlarla hareket edinen çanta farklı renk ve boyutlarla günün her anında yanınızda… Deri modası yansıması şık bir portföy çantada da zımbaya rastlamak mümkün, günlük bir omuz çantasında da. Denim veya deri pantolon ve eteklerle kombinlenerek giyilecek deri ceketleri tamamlayacak bu çantalar günlük imajınızın vazgeçilmezi haline gelecek.

Zımbalı Çanta
Zımbalı Çanta

Ürün: Steve Madden Zımbalı Portföy Çanta

Kovboy stilimden asla vazgeçmem diyenler de bu yıl çok şanslı. Zımbaları bot ve çizmelerde de sıkça görür olduk. Zımbalı çizme ve zımbalı bot farklı renk ve modellerle bu kışın en gözde ayakkabılarından. İster sade bir tasarım ister iddialı bir seçim… Biker montunuzu çok daha şık gösterecek ayakkabılarla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Zımbalı Bot
Zımbalı Bot

Ürün: Canzone Bayan Casual Bot C4585

Biker modası her yerde… Biker imajı tamamlamak için aksesuar seçiminde de zımbalı bileklik tercih edilebilir. Derinin eşsiz cazibesini öne çıkaran zımbalar kemer ve bilekliklerde sıklıkla kullanılıyor. Sezon modasını belirlemek isteyen kadınların seçimi elbette deri aksesuarlar…

Biker Modası
Biker Modası

Siz de deri ve biker stil çekiciliğine karşı koyamayacaksınız.