MİZU

Birkenstock Terlikler ile Bu Yaz Çok Daha Rahat

By  | 

Yaz aylarında hem şık hem de rahat olmak isteyenler için 2014 trendi Birkenstock terlikleri gösteriyor. Topuklu ayakkabıların rahatsızlığı, babetlerin estetik kaygısı, spor ayakkabının uyumsuzluğu… Hepsini bir kenara bırakmanız 2014 yazında hiç de zor değil.

Terlik anlayışınızı değiştirecek şık modelleri ve ayak tabanını tam anlamıyla çerçeveleyen özel tasarımıyla rahatlık kadar şıklığı da önemseyen Birkenstock terlik modelleri, sandalet ve terlik çeşitleriyle alternatif sunuyor.

Birkenstock Terlik

Birkenstock Terlik

2014 yazı için hazırlanan koleksiyonlarda podyumlarda sıklıkla gördüğümüz terlikler sokak modasında terliklerin tercih edileceğinin sinyallerini vermişti. Geniş kalıbı, mantar tabanı ve kalın şerit bantlarıyla kendine has bir kimlik sahibi olan Birkenstock terlik, denimler, tulum modeller, mini ve maxi etekler ile tercih edilebiliyor.

Birkenstock Bayan Terlik

Birkenstock Bayan Terlik

Oversized modasıyla rahatlığa bir adım daha yaklaşılan 2014 yazında mini şortlarla kombinlenen Birkenstock terlikler ile mükemmel rahatlık çok daha ulaşılabilir. Birçok ünlünün tercih ettiği ürünler arasında yer alan terliklerin bakımlı, pedikürlü ayaklarla tercih edilmesi gerektiğinin altı çizilmeli. Topuklu ayakkabı modellerini kenara atan kadınlar için bu rahatlığın bedelini daha sık ayak bakımı ile ödemek çok da zor olmamalı değil mi?

Birkenstock Terlikler

Birkenstock Terlikler

Hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen Birkenstock terlik ile bu yaz çok daha rahat geçecek.