MİZU

Blake Lively’nin Cannes Stili

By  | 

Altın sarısı saçlar, başarılı bir kariyer ve mutlu bir evlilik… Amerikan Rüyası’nın bütün özelliklerini üzerinde toplamış gibi görünen Blake Lively, bütün bunlar yetmezmiş gibi stil konusunda da moda tutkunlarına ders vermeye devam ediyor.

Gezgin Pantolon Kardeşliği, Elvis ve Anabelle gibi filmlerle sinema kariyerine erken yaşlarda başlayan 28 yaşındaki güzel oyuncu en büyük çıkışını 2007 – 2012 yılları arasında yayınlanan ” Gossip Girl” serisindeki “Serena van der Woodson” karakteri ile yakaladı. Dizide sosyeteye mensup bir ailenin moda tutkunu kızı rolünü canlandıran Blake, normal hayatında da stil konusunda kısa sürede sektörün radarına takıldı.

Her giydiğini kendine yakıştırmayı başaran Lively, Ryan Reynolds’la evliliğinin ardından bir süre kariyerine ara vererek yüzünü unuttursa da ilk bebeğini beklediğini açıkladıktan sonra hamilelik stiliyle de en büyük geri dönüşünü yaşadı.

Bugünlerde ikinci bebek telaşı yaşayan Blake, bu sefer kariyer ve evliliğini bir arada götürerek karşımıza yepyeni bir filmle çıktı . ” The Swallows” isimli yeni filmiyle karşımıza başarılı bir sörfçü olarak çıkan güzel oyuncu, 2016 Cannes Film Festivali’nin ilk iki gününde giydikleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yavaş yavaş karnı da büyümeye başlayan Blake, kırmızı tulumu, slip-on elbisesi ve sezonun en büyük trendi metalik tonlardaki uzun elbisesiyle anne adaylarının da stil konusunda rakipsiz olabileceğini bir kere daha kanıtladı gibi ne dersiniz ?

mix1
mix2
m'x3