MİZU

Bu Saatler Tutkunuz Olacak!

By  | 

Hangi saatlerden mi bahsediyorum 🙂 tabii ki Mini Watch saatlerden! Tasarımlarıyla tüm saatleri bir çırpıda geride bırakan marka minyatür motiflerle süsleniyor. Aklınıza gelebilecek her türlü motifi bulabileceğiniz Mini Watch saatler sizi bir bakıma çocukluğunuza da döndürüyor. En güzel saat modelleri yine en uygun fiyatlarla mizu’da sizi bekliyor!

Tamamen el yapımı olan Mini Watch saat modelleri, orijinal deri ve polimer kil kullanılarak özenli işçilikle üretiliyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve onların bir araya getiriliş hikayesi her bir saati özel kılıyor. Ne desen var diye sorarsanız modeller arasında yok yok! Şimdiden oldukça moda aynı zamanda bizden söylemesi 🙂

mini watch bayan saat modelleri

Kendi tarzınıza göre ister gotik bir parti kızı isterseniz romantik bir bir prenses figürlerini tercih edebilirsiniz. Belki bir gezgin ya da muhteşem Eiffel Kulesi’ni yanınızda taşımak isteyebilirsiniz. Çoğu zaman taşlarla süslenen Mini Watch motifli saat tasarımlarıyla çok eğlenceli! Kendiniz için muhteşem bir tarz yaratabileceğiniz Mini Watch bayan saat, sevdikleriniz için de harika bir hediye olacak!

mini watch bayan saat

Birbirinden farklı çeşitleri, en uygun fiyatlarla mizu saat kategorisinde bulabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz! Onların yüzündeki kocaman gülümsemeyle sizde çok mutlu olacaksınız!