MİZU

Burçlara Göre Hediye Rehberi

By  | 

Ona bir hediye almak istiyor ancak beğenip beğenmeyeceğinden emin olamıyorsanız ilk yapmanız gereken şey, hediyeyi vereceğiniz kişinin burcunu öğrenmek. ‘Ben burçlara inanmam’ diyenlerin bile kendi burçlarına dair şeyler duyduklarında kulak kabarttıkları ve burçlarının özelliklerinden en az birkaçını taşıdıklarını hepimiz biliyoruz.

Hediye seçimini kolaylaştırmak ve herkes için beğenecekleri hediyeler seçmek burçlardan faydalanıldığı zaman aslında çok pratik. Duygusal Balık için daha kişiye özel hediyeler tercih ederken parti insanı renkli Oğlak’a yüzünü güldürecek hediye seçimleriyle aklında kalabilirsiniz. Yıldızların rehberliğinde hazırladığımız kadınlar ve erkekler için burçlara göre seçilebilecek hediyeleri gelin birlikte inceleyelim.

Koç Kadını

Koç Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Kararlı ve güçlü duruşlarını besleyen çekicilikleri ile meşhur Koç kadınları için kırmızı tonlarında kıyafetler ve taşlı takılar seçebilir, gülmeyi seven bu kadınlar için eğlenceli ve esprili hediyeler de tercih edebilirsiniz. Günlük hayatında kullanabileceği bir elbise hediye ederek vefalı Koç kadınının her kullanımınsa sizi hatırlayacağı bir seçim yapabilir, özel taşlarla hazırlanmış bir kolye satın alarak içindeki utangaçlığı görebilirsiniz.

Koç Erkeği

Koç Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Hareketli yapıları ve rekabeti sevmeleri sebebi ile sporun her alanına ilgi duyan Koç erkekleri için tercih edilecek hediyelerin başında out-door ürünler geliyor. Macera ve keşif denildiği zaman yerinde duramayan koç için valizler, seyahatlerinde ve günlük yaşantılarında kullanmak için tercih edebilecekleri sweat-shirt ve ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Boğa Kadını

Boğa Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Kişisel bakımına olduğu kadar şıklığına da önem veren Boğa kadını detaylara dokunan hediyelerden çok hoşlanır. Onlar için eğlenceli ancak bir yandan da şık gömlek modelleri seçebilirsiniz. Kokulara, doğal olarak parfüm çeşitlerine karşı ilgisi fazla olan Boğa kadınları için kullandıkları ya da onlara yakışacağını düşündüğünüz parfümleri satın alabilirsiniz.

Taşlı takılar ve takı setleri de Boğa kadınını çok mutlu edebilmeniz için tercih edilebilecek hediyeler içerisindedir.

Boğa Erkeği

Boğa Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Boğa erkeği de tıpkı burcunun kadınları gibi kendi bakımına ve görünümüne çok önem verir. Onlar için hediye seçerken şık ayakkabı modelleri tercih edebilirsiniz. Detaylara önem veren Boğa burcu için tamamlayıcı unsurlar çok mühimdir. Satın almış olduğunuz ayakkabılara uygun kemer ve cüzdan gibi aksesuarları da hediye olarak tercih edebilir, deri bileklikler, şık çoraplar ve daha birçok ince detayı hediyenize dahil edebilirsiniz.

İkizler Kadın

İkizler Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri


Espri yeteneğine sahip hareketli İkizler kadını için ideal hediyeler farklı ve eğlenceli parçalarda oluşturacağınız setlerdir. Ona hediye seçerken çok yönlülüğünü sergileyecek takılar, herkeste olmayan sweat-shirtler, renkli detaylar ile süslenmiş ancak gösterişten uzak kaliteli ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

İkizler Erkeği

İkizler Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Söz konusu İkizler erkeği olduğunda rahatlık ön plana çıkıyor. Günlük hayatında tercih edebileceği rahat ve spor parçalar oldukça önemli. Sırt çantası, farklı tişörtler ve şapkalar hediye konusunda kurtarıcınız olabilirler.

Yengeç Kadını

Yengeç Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Duygusal Yengeç kadını için en doğru hediyeler narin ve kibar parçalardır. Detaylarda farklılaşan gömlekleri, pudra, açık mavi, somon rengi gibi soft tonlarındaki ürünleri ve zarif aksesuarları rahatlıkla hediye paketinize ekleyebilirsiniz.

Yengeç Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Yarı klasik bir stile sahip olan Yengeç erkekleri için en doğru tercihler arasında loafer ayakkabılar, triko kazaklar ve şıklığını tamamlayacak şallar yer alıyor. Rafine zevklere sahip olan Yengeç erkekleri için hobilerine yönelik ürünleri ve evde zaman geçirmeyi çok seven bu kişilere evde kullanabilecekleri ürünleri satın alabilirsiniz.

Aslan Kadını

Aslan Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Söz konusu Aslan kadını ise onu asla sade bir parçayla tavlayamazsınız. Gösterişi ve lüksü seven Aslan kadınları, zengin parçalardan hoşlanan iddialı kadınlardır. Onlara hediye seçerken için kürk detaylarına, parıltılara ve koyu renklere yönelmelisiniz.

Aslan Erkeği

Aslan Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Aslan burcu genel olarak gösterişli şeylerden hoşlanır. Tıpkı burcunun kadını gibi Aslan erkeği de uyuma ve şıklığa önem verir. Onlara hediye olarak saat, kravat, kazak ve gömlek gibi kullanışlı ve kaliteli ürünler seçebilirsiniz.

Başak Kadını

Başak Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Titiz oldukları kadar detaylara düşkün Başak kadınları için kombinlerinde süslü parçalar oldukça önemlidir. Onlara hediye seçerken rotanızı dantel detaylı elbiselere, parfümlere ve şık ayakkabılara doğru çevirerek başarıyı yakalayabilirsiniz.

Başak Erkeği

Başak Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Spor şık stillerinden ödün vermeyen bakımlı Başak erkekleri için akılda kalıcı kokular, slim fit gömlekler ve spor ayakkabılar fazlasıyla önem taşıyor.

Terazi Kadın

Terazi Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Venüs’ün etkisindeki Terazi burçları için renkli ve şık parçalar en ideal hediyeler arasında yer alıyor. Sıradanlıktan çıkan, farklı tasarımlarla bu burcun kadınını fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Altın seven terazi kadınına hediye seçerken özellikle takıların gücünden yardım alabilirsiniz.

Terazi Erkeği

Terazi Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Bakımlı Terazi erkeği için gösterişten uzak ama kalitesini hissettiren hediyeler seçmelisiniz. Tercihinizi çizgili üstlerden, spor ayakkabılardan ve tarz berelerden yana kullanabilirsiniz.

Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

İddiası ile meşhur Akrep kadını için cüretkar hediyeler seçebilirsiniz. Bu hediyeler içerisinde iç çamaşırı alternatifleri, kürk yakalı kıyafetler, stiletto ayakkabılar ve siyah ile kırmızının başrolde olduğu birçok hediye yer alır.

Akrep Erkeği

Akrep Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Çarpıcı parçaları kullanmaktan çekinmeyen Akrep erkekleri için deri ceketler, pantolon askıları, yaka iğneleri ve şık gömlekler en güzel hediyeler arasında yer alıyor.

Yay Kadını

Yay Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Özgürlüğüne düşkün Yay kadını için kullanışlı ve modern görünümlü hediyelere yönelebilirsiniz. Sadeliğe ve şıklığa eşlik eden ufak detaylara sahip parçalar oldukça iyi birer alternatif oluşturur.

Yay Erkeği

Yay Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Sporu uygulamaya da izlemeye de oldukça düşkün Yay erkeği için takımlarını temsil eden hediyeler başta olmak üzere rahat parçaları hediye alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Oğlak Kadını

Oğlak Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Trendi takip etmeyi seven Oğlak kadınları için yeni sezon ürünlerinden başkasını listenize dahil etmemelisiniz. Gösterişten uzak ancak kendini belli eden, stil sahibi parçaları hediye olarak seçebilirsiniz. Mini elbiseler, topuklu bot modelleri ve deri aksesuarlara mutlaka göz atmalısınız.

Oğlak Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Romantik bir ruha sahip olsa da ciddi imajı ile dikkat çeken Oğlak erkeği için farklı kokular ve kahverengi tonlarındaki parçalar ideal hediyeler arasında yer alır. Ona aldığınız hediye ile onu ne kadar iyi tanıdığınızı ifade etmeniz içindeki romantik kişiyi harekete geçirecektir.

Kova Kadını

Kova Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

En renkli burçlardan olan Kova kadınlarından birine hediye seçecekseniz işinizin biraz zorlaştığını düşünebilirsiniz. Onu gerçekten etkileyecek hediyeyi arıyorsanız tercihinizi renkli ve desenli parçalardan yana kullanabilir, onun çeşitliliğini hediyenize yansıtabilirsini.z

Kova Erkeği

Kova Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Kova kadınına göre biraz daha yalın bir stile sahip olan Kova Erkeği için şıklığı detaylarda yakalayan şallar, kazaklar ve kemerler ideal hediyeler arasında yer alıyor.

Balık Kadını

Balık Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Zarif ve narin Balık kadını için dantel detayları, modern kesimli takılar ve bakım ürünleri hediye olarak tercih edilebilir. Duygusallığı ile bilinen Balık kadını için seçmiş olduğunuz her hediye sadece düşünmüş olmanızdan bile pay biçilerek sevinçle karşılanacaktır.

Balık Erkeği

Balık Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Eğlenceli ama cool bir duruşa sahip Balık erkekleri teknolojiye de meraklı oldukları için eğlenceli telefon kılıfları,  şık kol düğmeleri ve cüzdanlar hediye olarak tercih edilebilir.