MİZU

Burçlara Göre Hediye Rehberi

By  | 

Kimilerine göre ticari kaygıdan doğan bir gün olarak değerlendirilse de hayatınızın her anında sizin için orada olan birilerini mutlu etmenin en güzel zamanı 14 Şubat. Batı medeniyetlerinde “Valentine” yani “Hoşlanılan kişi” ye atfedilen bir gün olsa da bize göre hayatımızda sevginin dokunduğu pek çok kişiye onlar için neler hissettirdiğimiz göstermenin tam zamanı . Kodlandığı gibi yalnızca sevgiliyi değil anne, baba ya da dostları da mutlu etmenin mümkün olduğu Sevgililer Günü’nde sıradanlıktan çıkarak gerçekten karşınızdakine hitap etmek istiyorsanız burçlar bu konuda en güzel rehber olabilirler.

Duygusal Balık için daha kişiye özel hediyeler tercih ederken parti insanı renkli Oğlak’a yüzünü güldürecek hediye seçimleriyle aklında kalabilirsin. Yıldızların rehberliğinde hazırladığımız burçlara özel hediye seçimi ile #onumutluet !

Balık Kadını

Zarif ve narin Balık kadını için dantel detayları, modern kesimli takılar ve bakım ürünleri ideal hediyeler arasında yer alıyor.

Balık Erkeği

Eğlenceli ama cool bir duruşa sahip Balık erkekleri teknolojiye de meraklı oldukları için eğlenceli telefon kılıfları,  şık kol düğmeleri ve cüzdanlar ideal hediyeler arasında yer alıyor.

Koç Kadını
Çekicilikleri ile meşhur Koç kadınlar için kırmızı tonlarında kıyafetler ve taşlı takıların yanı sıra eğlenceli parçalar da tercih edebilirsiniz.

Koç Erkeği

Hareketli yapıları nedeni ile spora oldukça bağlı Koç erkekleri için sweat-shirt, out-door ayakkabılar ve seyahate olan ilgileri nedeni ile bavullar oldukça önemli yer kaplıyor.

Boğa Kadını
Süsüne düşkün Boğa kadınının dikkatini en çok çeken detaylardan biri parlak taşlar. Süse düşkün bu eğlenceli ruhlar için parfüm de büyük önem taşıyor.
Boğa Erkeği
Tıpkı kadını gibi süse düşkün Boğa erkeği için alışveriş listenize dar kesim gömlekler, yarı klasik ayakkabılar ve deri detaylı takıları ekleyebilirsiniz.

İkizler Kadın
Espri yeteneğine sahip hareketli İkizler kadını için ideal hediyeler farklı ve eğlenceli parçalarda oluşan setler. Baskılı ürünlere ve değişik takılara mutlaka göz gezdirmeyi unutmayın.

İkizler Erkeği

Söz konusu İkizler erkeği ise rahat ve spor parçalar oldukça önemli. Sırt çantası, farklı tişörtler ve şapkalar hediye konusunda kurtarıcınız olabilirler.

Yengeç Kadını

Duygusal Yengeç kadını için en doğru adres narin ve kibar parçalar. Detaylarda farklılaşan gömlekler, pudra tonlarındaki ürünler ve zarif aksesuarları rahatlıkla hediye paketinize ekleyebilirsiniz.


Yengeç Erkeği
Yarı klasik bir stile sahip olan Yengeç erkekleri için en doğru tercihler arasında loafer ayakkabılar, triko kazaklar ve şıklığını tamamlayacak şallar yer alıyor.

Aslan Kadını
Söz konusu Aslan kadını ise onu asla sade bir parçayla tavlayamazsınız. Zengin parçalardan hoşlanan bu iddialı kadınlar için kürk detaylarına, parıltılara ve koyu renklere mutlaka yönelin.


Aslan Erkeği
Tıpkı kadını gibi süsüne düşkün Aslan erkekleri için renk uyumu büyük bir önem taşıyor. Çizgili parçalar, şık saatler ve triko kazaklar en yakı arkadaşları arasında yer alıyor.

Başak Kadını
Titiz oldukları kadar detaylara düşkün Başak kadınları için kombinlerinde süslü parçalar oldukça önemli. Rotanızı dantel detaylı elbiselere, parfümlere ve şık ayakkabılara doğru çevirerek başarıyı yakalayabilirsiniz.


Başak Erkeği
Spor şık stillerinden ödün vermeyen bakımlı Başak erkekleri için akılda kalıcı kokular, dar gömlekler ve spor ayakkabılar fazlasıyla önem  taşıyor.


Terazi Kadın
Venüs’ün etkisindeki Terazi burçları için renkli ve şık parçalar en ideal hediyeler arasında yer alıyor. Sıradanlıktan çıkan, farklı tasarımlarla bu burcun kadınını fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.


Terazi Erkeği
En az kadını kadar süsüne düşkün Terazi erkeği için de tercihinizi çizgili üstlerden, spor ayakkabılardan ve tarz berelerden yana yapabilirsiniz.

Akrep Kadını
İddiası ile meşhur Akrep kadını için iç çamaşırlarına, kürk yakalara ve tabiki stilettolara yönelebilirsiniz.

Akrep Erkeği

Çarpıcı parçaları kullanmaktan çekinmeyen Akrep erkekleri için deri ceketler, pantolon askıları ve şık gömlekler en güzel hediyeler arasında yer alıyor.

Yay Kadını

Özgürlüğüne düşkün Yay kadını için sade parçalara eşlik eden ufak detaylara sahip parçalar oldukça iyi birer alternatif oluşturuyor.


Yay Erkeği

Spora oldukça düşkün Yay erkeği için takımlarını temsil eden hediyeler başta olmak üzere rahat parçaları hediye alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Oğlak Kadını

Yalın bir stile sahip olan Oğlak kadınları için sezon trendlerinden marin etkili elbiselere, topuklu botlara ve deri aksesuarlara mutlaka göz atmalısınız.


Oğlak Erkeği
Romantik bir ruha sahip Oğlak erkeği için farklı kokular ve kahverengi tonlarındaki parçalar ideal seçimler arasında yer alıyor.


Kova Kadını
En renkli burçlardan olan Kova kadınlarından birine aşıksanız işiniz biraz zor demektir. O’nu gerçekten etkilemeniz için tercihinizi renkli ve desenli parçalardan yana seçim yapmalısınız.


Kova Erkeği
Kova kadınına göre biraz daha yalın bir stile sahip olan Kova Erkeği için şıklığı detaylarda yakalayan şallar, kazaklar ve kemerler ideal hediyeler arasında yer alıyor.