MİZU

Çanta Dendiğinde Sizin Aklınıza Ne Geliyor?

By  | 

Benim aklıma Michael Kors geliyor :)) Bu konuda biraz yanlı davranıyor olabilirim, çünkü çoook seviyorum. Klasik ve nish parçaları gardırobunda tutmayı ve zamanı gelince özel tasarımlarla birleştirmeyi seven kadınların çanta konusunda ilk tercihi olan Michael Kors çanta modelleri çoğu zaman kurtarıcı da oluyor.

En sevdiğim modele gelirsek Michael Kors Jet Set Large Travel Çanta benim favorim. Hem geniş ve kullanılabilirliğinin yüksek olması hem de sade tarzı onu ilk sıraya almama neden oluyor.

çanta modası

Bir diğer markam ise Guess. Renkli ve dokulu çantalarını çok seviyorum, özellikle son koleksiyondaki tay tüyü detayları o kadar şık ki kotlar ve spor kıyafetlerle oldukça güzel görünüyor. Daha spor olan Guess modelleri arasından en sevdiğim Guess Clerra Retro Satchel Mavi Çanta. Hem her kıyafete uyum sağlıyor hem de tarzıma tam olarak uyum sağlıyor.

çanta modası

Çantalar moda yarışında bir büyüyüp bir küçülerek, kah elde taşınıp kah omuzlara dokunarak yaşamını sürdürüyor. Bu sezonun trendi olan büyük çantaları elde taşıma mevzusu, biz kadınlara yepyeni bir bakış açısı ile göz kırpıyor.

çanta trendi

En sevilen çanta markaları ve trendlerle mizu hep sizin yanınızda!