MİZU

Chevron Modasıyla Yılbaşında Fark Yaratmaya Ne Dersiniz?

By  | 

Chevron modası yalnız kıyafetleri değil dekorasyon ürünlerini de etkisi altına almış durumda. Her yerde karşınıza çıkan sezonun trendlerinden chevron desen ile yılbaşı gecesinin yıldızı olabilirsiniz.

İnce zikzaglar olarak tarif edilebilecek olan chevron, pantolon ve bluzlerin yanında takılarda da kendini gösteriyor.

Chevron Desen
Chevron Desen

Chevron desenli pantolon sade bluzlerle kombinlenebilirken, chevron bluz de deri etek ve pantolonlarla sizi yıldızlaştıracak.

Chevron Desenli Pantolon
Chevron Desenli Pantolon

Stiletto ayakkabılarla sizi bir adım öne çıkaracak zikzag modası, ilk olarak Missoni tarafından kullanıldı. 1953 yılında vitrinlere çıkan desen, zaman içinde elbiseden kazaklara, pantolon ve takılara kadar pek çok farklı üründe kendine yer buldu.

Chevron Takı
Chevron Takı

Chevron print olarak anılan bu popüler model, kolyeden küpeye kadar takı tasarımlarında da karşımıza çıkıyor. Chevron küpe veya chevron kolye ile kombinleyeceğiniz sade kıyafetler bile imajınıza stil katmaya yetecek.

Chevron Stil
Chevron Stil

Modayı takip eden kadınların detaylarda kullandığı chevron ile siz de yılbaşının stil ikonu olabilirsiniz. Yılbaşında chevron modası tercih edin, siz de tüm dikkatleri üzerinize çekin veya yılbaşı hediyesi için chevron desenli ürünler seçin, sevdiklerinize stil armağan edin.