MİZU

Çılgın Ev Partisi

By  | 

Yeni yıla geri sayımda son tura girmek üzereyiz, hala planlar yapılmadı mı? Eğer dışarının kalabalığından kaçmak istiyor ve sevdiklerinle evde gönül rahatlığıyla çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsan, senin için en iyi seçenek bir ev partisi. Peki ev partisi için en uygun kombin hangisi?

Yeni yıla dışarının kalabalığından uzak ve sevdiğin herkesin yanında olduğu bir ev partisi ile girmek istiyorsan, öncelikle evde bir sürü hazırlık yapman lazım. İyi bir playlist, lezzetli atıştırmalıklar, eğlenceli oyunlar ve elbette bol içki. Geriye seni çılgın ev partisinin en şık kadını yapacak kombine geldi. Mizu senin için çılgın bir ev partisi için en rahat ve şık yılbaşı kombinini hazırladı.

Yılbaşı gecesinin ışıltısını kombinine yansıtabilmen için mutlaka payetli bir parçaya yer vermelisin, hatta baştan aşağı parlamak da isteyebilirsin. Bunun için Mizu Collection Pullu Bluz ile Vero Moda Alaia Pullu Etek kombinini spor ama şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Elbette bir kadının şıklığının en önemli tamamlayıcılarından biri de kokusudur, yılbaşı gecesi kokunuzla herkesin aklını başından almak istiyorsan sana önerimiz büyülü çiçek bahçeleri vaad eden Victor Rolf Flowerbomb. Ve akşama hazırsın.