MİZU

Ear Cuff Modası

By  | 

Ear Cuff modası geçen kıştan beri kendine yer açmaya çalışıyor. En sonunda aradığı değeri bularak herkesin kulaklarını süslemeye başladı 🙂

Şıklığınızı tamamlayacak en özel modelleri mizu.com’da bulabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim 🙂

Siz de yaz modasına uyum sağlamak istiyorsanız bu ayların trend alarmı Ear Cuff modasını es geçmeyin!

Ear Cuff modelleri genellikle kulağın büyük bir bölümünü kaplayarak oldukça şık duran aksesuarlar kategorisine giriyor benim gözümde. Emma Watson gibi ünlülerin de son zamanlarla gözdesi olan bu sıra dışı aksesuarlar size neden yakışmasın?

ear_cuff modelleri

Bir çok değişik modelle herkese hitap edebilen Ear Cuff tasarımları arasından özellikle büyük taşlı ve göze çarpanlar tercih ediliyor. Saçlarınızla yarattığı uyum ve kıyafetlerinize kattığı yaratıcılıkla farklı bir hava yaratan aksesuar arıyorsanız doğru tercihi vermek üzeresiniz.

earcuff

Gösterişten kaçınan ama modadan uzak kalmak istemeyenler için daha sade formlarını da tasarlayan tasarımcılar herkesi ear cuff sahibi yapmaya kararlı görünüyor. :)) Davetlerde kullanabileceğiniz gibi spor modellerini kotla bile kombinlemek harika duruyor bizden söylemesi. Saçlarınızı da aksi yönde toplar ve ear cuff daha çok ortaya çıkarsa istediğiniz tarz görünümü yakalamış olursunuz.