MİZU

Emmy Ödülleri’ne Moda Damga Vurdu!

By  | 

Hollywood yıldızlarının buluştuğu, 22 Eylül’de gerçekleşen 2013 Emmy Ödül Töreni kırmızı halısında yıldız geçidi yaşandı. 2013 Emmy Ödül Töreni moda yarışına sahne oldu, kendi trendlerini yarattı. Ünlülerin elbiseleri, takı ve mücevherleri, çantaları, makyajları ve saçları moda dünyasının gündemi oldu. Emmy modası mizu tarafından sizler için takıp edildi.

Birbirinden şık kıyafetleriyle ekrana yansıyan ünlü isimlerinin geçtiğimiz yıllardaki Emmy ödüllerinde neler giydiğini merak ediyor musunuz?

İşte stilinize ilham verecek değişimler… Ünlülerin Emmy kıyafetleri:

Claire Danes Emmy
Claire Danes Emmy

Geceden ödülle ayrılan Homeland’in yıldızı Claire Danes’in 2013 yılında giydiği elbise Armani Prive… Ünlü yıldız geçtiğimiz yıllarda da Armani Prive, Oscar De la Renta ve Lanvin kıyafetler tercih etmişti.

Sofia Vergara Emmy
Sofia Vergara Emmy

Modern Family’nin seksi yıldızı Sofia Vergara da gecenin en dikkat çeken kadınları arasındaydı. Kırmızı elbisesi ile iddialı bir seçim yapan ünlü yıldızın kıyafeti Vera Wang’a ait. Vergara geçtiğimiz yıllarda Carolina Herrera, Vera Wang, Zuhair Murad elbiseler ile kameralara poz vermişti.

Christina Hendricks Emmy
Christina Hendricks Emmy

Mad Men’in kıvrılmlı hatlarıyla dikkat çeken ismi Christina Hendricks 2013 yılı Emmy töreninin göz kamaştıran yıldızlarındandı. Christian Siriano kıyafetiyle asaleti sergileyen Hendricks, geçtiğimiz yıllarda da Zac Posen Resort, Johanna Johnson ve Christian Siriano elbiseleriyle izleyicilere gülümsemişti.

Elisabeth Moss Emmy
Elisabeth Moss Emmy

Mad Men’in yıldızı Elisabeth Moss bu yıl da göz kamaştırdı.  Andrew Gn Resort 2014 koleksiyonundan şık bir seçimle törende yer alan Moss geçtiğimiz yıllarda Dolce & Gabbana, Marchesa kıyafetleriyle kırmızı halıda boy göstermişti.

Emmy törenlerinin en şık kadınlarının geçmişten bugüne Emmy hatılaraları sizler için bir araya getirdik. 2013 Emmy Ödül Töreni moda için size ilham verecek…

Yılın modasını, bayan giyim alternatiflerini belirleyen yıldızlardan sizce en şık olanı hangisi?