MİZU

En Özel Kış Parfümleri

By  | 

Kış parfümleri kış aylarında, havanın soğuk olduğu kış günlerinde kullanmak için ideal yoğun kokulardır. Hava sıcaklığı düşük olduğu için daha odunsu ve baharatlı kokular kış aylarında daha çok tercih edilir. Kış aylarında kullanılacak parfüm seçimi için size yardımcı olmak da bize düşüyor.

İşte sizin için seçtiğimiz kadın kış parfümleri:

Chloe Signature: Chloe Signature Eau de Toilette for women tatlı meyvemsi akuatik karpuz ve mandalina notaları ile tüm duyularınızı uyandırıyor… Signature for women ışıltılı nüansları ile etrafınızdaki herkesi büyülüyor… Üst nota:Şakayık,gül,tropik meyveler, frezya. Orta nota:Amber,erz ağacı. Alt nota:Kehribar,bal,sedir ağacı.

Bvlgari Jasmin Noir, odunsu ve çiçeksi kokusuyla büyüleyici ve baştan çıkarıcı kadının ayrıcalıklı imzasını taşıyor. Jasmin Noir, aydınlığın saflığı ve masumiyeti, karanlığın derinlik ve zerafeti ile buluşuyor. Bu eşsiz kombinasyon ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bvlgari Jasmin Noir Notaları: Üst notalarda gardenya; orta notalarda yasemin, badem; alt notalarda tonka fasulyesi, meyan kökü, odunsu akorlar

Dünyanın en çok satılan ve en popüler parfümlerinden olan Lancome Tresor sıcak oryantal çiçeksi notalara sahip etkileyici bir parfüm. Tresor şık ve yoğun kokusu ile teninizde baş döndürücü bir his bırakıyor. Lancome Tresor notaları: Üst notalarda şeftali, kayısı; orta notalarda heliotrope, gül, leylak; alt notalarda misk, amber, vanilya ve sedir.

Lancome Tresor Parfüm
Lancome Tresor Parfüm

Yumuşak, zarif, kadifemsi. Versace Bright Crystal, kristal parlaklığındaki pembe şişesi ve büyüleyici notaları ile teninize ışıltı saçıyor. Bright Crystal notaları: Üst notalarda nar, yuzu ve çiçek akorları; orta notalarda şakayık, lotus ve manolya; alt notalarda amber ve misk.

Valentino Valentine, modayı yakından takip eden zarif, narin, seksi ve sofistike kadınlara özel. Valentine, İtalyan moda öncüsü Valentino’nun gözde parfümü. Valentine ile büyüleyici bir çekiciliğe sahip olacaksınız. Valentino Valentine Notaları: Üst notalarda yasemin, bergamot, yumru; orta notalarda yabani çilek, Afrika portakal çiçeği, sümbülteber; alt notalarda vanilya, kehribar, Virginia sedir ağacı.

Tom Ford Violet Blonde, oryantal ve baharatlı notaları ile sofistike kadının dayanılmaz kokusu. Violet Blonde , Kuzey İtalya ve Güney Fransa’nın iklimi ve dokusu ile bütünleşen menekşe yaprağı, İtalyan mandalinası ve Baie gülü ile tepe notalarda fresh bir havaya bürünüyor. Orta notalarda parfüm uzmanlarının en değerli esanslarından biri orris, Grey vetiver ile sıcak ve özel bir rahatlık hissi yaratıyor. Yenibahar ve hindistancevizi notalarının da eklenmesi ile vetiver karakteri güçleniyor. Alt notalarda sedir ağacı orpur, benzoin ve Haitian Vetiveri içeren yumuşak ve odunsu karışım, cilde sıcak bir yumuşaklık veriyor. Misk ile bu yapı derinlere kadar işliyor. Menekşe ve susam ilişkisi bu görkemli parfümü oldukça derinleştiriyor.

Tom Ford Parfüm
Tom Ford Parfüm

Burberry Body, Burberry’nin yaratılan en heyecan verici kokusu, markanın ikonik ruhunu şehvetli ve çarpıcı bir şekilde yansıtıyor. Çiçeksi ve odunsu notalardan oluşan Body parfümü ile siz de lüks ve saygınlığı temsil edeceksiniz. Burberry Body notaları: Üst notalarda şeftali ve frezya; orta notalarda gül ve zambak; alt notalarda sandal ağacı, misk, vanilya ve amber.

Burbery Body
Burbery Body

Dolce Gabbana The One ılık ve duyusal karaktere sahip kokusuyla kadının feminenliğini ortaya çıkarıyor… Şehvetli nüanslara sahip The One her ortamda dikkatleri üzerine toplayan D&G kadınının kokusu… Dolce Gabbana The One notaları: Üst notalarda mandalina, bergamot, liçi, şeftali; orta notalarda erik, beyaz zambak, yasemin; alt notalarda amber, vetiver, vanilya ve misk.

Yves Saint Laurent Parisienne çiçeksi ve meyvemsi notaları ile günümüz kadının feminenliğini, çekiciliğini çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Parisienne eşsiz nüanslara sahip duygusal kokusu ile teninizde büyülü bir etki yaratıyor. Yves Saint Laurent Parisienne notaları: Üst notalarda gül, böğürtlen; orta notalarda menekşe, şakayık; alt notalarda vetiver, paçuli, misk ve sandal.

Kış mevsimini sıcak teninizle ısıtın… Seçtiğiniz kış parfümü ile cazibenizi perçinlerken iz bırakacak anılara imzanızı atın. Birbirinden çekici kış parfümleri ile siz de baştan çıkarın…