MİZU

Victoria’s Secret’ın Melekleri

By  | 

Her yılbaşı öncesi sadece moda dünyasını değil başta erkekler olmak üzere hepimizin heyecanla beklediği bir defile vardır. Victoria’s Secret…  Victoria’s Secret meleklerinden biri olabilmenin prestij sayıldığı bu moda şovu dün gece Londra’da  Earl’s Court’ta gerçekleşti. Yılbaşında evde televizyon başında oturma sebebimiz haline gelen bu şovu izlemek için yine biraz beklememiz gerekecek. O zamana kadar idare edebilmemiz için defileden birkaç görselle yetinebiliriz elbet.

Behati Prinsloo
Behati Prinsloo

Victoria’s Secret’in vazgeçilmez melekleri olan Izabel Goulart, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrossio, Doutzen Kroes,  Candice Swanepoel, Karlie Kloss başta olmak üzere Behati Prinsloo, Lindsay Ellingson, Barbara Fialho gibi modeller yine hepimizin aklını başından aldı.

Lily Aldridge
Lily Aldridge

Her yıl olduğu gibi meleklere bu yılda birbirinden ünlü isimler sahne şovları ile eşlik etti. Taylor Swift, Ariana Grande, Ed Sheeran konserleriyle renklenen defilede  47 Victoria’s Secret Meleği boy gösterdi. Bu  47 birbirinden seksi modelin sergilendiği  şovda ‘Gilded Angel’, ‘Exotic Traveller’, ‘Fairy Tale’, ‘Dream Girl’, ‘University of Pink’ ve ‘Angel Ball’ olmak üzere altı tema vardı.

Joan Smalls
Joan Smalls

Bu yıl önceki moda şovlarından farklı olarak bizi de gururlandıran bir olay vardı çünkü Victoria’s Secret melekleri  Türk tasarımcı Serkan Cura imzalı kanatları taktı.

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel