MİZU

Erkek Stilini Daha Güçlü Kılacak Öneriler

By  | 

Hangi tarz giyinirseniz giyinin stilinizi daha güçlü ve daha farklı kılacak parçalar illa ki olacaktır. Biz de erkek stilini daha sağlam gösterecek birkaç kilit parçayı sizin için seçtik. Erkek giyim ve aksesuara dair birçok özel parçayı ön plana çıkarıyoruz. Tarzınız ister sportif olsun ister klasik, stilinizi daha özel kılacak önerilerimize kulak verin.

Klasik Çizgiler

Ayakkabıda daha klasik bir çizgi takip ediyorsanız tam size göre önerilerimiz var. D’S Damat ve Cesare Paciotti 308 markalarında çok özel ayakkabılar tarzınızı daha güçlü göstermek için sizi bekliyor.

Cesare Paciotti 308 Madison Süet Erkek Ayakkabı ve D'S Damat Erkek Bot
Cesare Paciotti 308 Madison Süet Erkek Ayakkabı ve D’S Damat Erkek Bot

Sportif Tarz

“Ben klasik sevmem, benim olayım sportif tarz giyinmek” diyorsanız size güzel önerilerimiz var. Sportif tarzınızı sağlamlaştıracak ayakkabılar Hammer Jack markası, Tommy Hilfiger ve Adidas ile sizinle…

Tommy Hilfiger - Adidas - Hammer Jack
Tommy Hilfiger – Adidas – Hammer Jack

Sıradana Meydan Oku

Hazır ekose modası hala devam ediyorken ve hali hazırda kısa paça modası varken ekoseli pantolon ile tarzını güçlendirmeye ne dersin? Düz pantolonları bir kenara bırak, kareliler seni bekliyor.

RCR Kareli ve Ekoseli Pantolon
RCR Kareli ve Ekoseli Pantolon

Sadeliğini Korumak İsteyenlere

Pantolonda sadelikten yanayım diyorsanız, kesimlerle ve renklerle tarzınıza küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Kiremit rengi pantolon ya da kısa paça denim ile tarzınızı farklı kılın.

Lee Cooper Harry Denim Pantolon ve RCR Pantolon
Lee Cooper Harry Denim Pantolon ve RCR Pantolon

Sonbahara Geçiş

Sonbahara geçişte erkeklere en çok yakışan parçalar uzun kollu gömlek ve trençkot… Sezon rengi bordo gömlek ve tarzınıza karizma katacak trençkot ile stilinizi güçlendirin.

Collezione Gömlek ve Mavi Trençkot
Collezione Gömlek ve Mavi Trençkot

Farklı Stilin Detaylarda

Stilini güçlendirecek parçaları detaylarda sakla. Saks mavisi cüzdan ya da farklı tarzını yansıtacak baskılara sahip bir cüzdan ile tarzını sağlamlaştır.

D'S Damat Cüzdan Kartlık ve La Passion Desenli Cüzdan
D’S Damat Cüzdan Kartlık ve La Passion Desenli Cüzdan

Zamanın Ötesinde

Armani saat ile stilinize vurucu bir dokunuş yapabilirsiniz. Kahverengi deri kayışı, sadeliği ve karizması ile çok şık duruyor. Siyah Fossil saat ise seçkin duruşu ve klasik çizgileri ile fark yaratıyor.

Armani Saat ve Fossil Saat
Armani Saat ve Fossil Saat

Güçlü Modeller

Plaza erkeğinin tarzını tamamlayacak bir el çantası, ajans erkeğinin tarzını ön plana çıkaracak bir postacı çanta… Bir çanta ile tarzını güçlü kıl!

D'S Damat Çanta ve TWN Postacı Çanta
D’S Damat Çanta ve TWN Postacı Çanta