MİZU

Espadril, Erkek Ayakkabıda Yeni Moda

By  | 

Espadril yaz aylarında sokak modasının olmazsa olmazlarından biri… Kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği espadril ayakkabı 2014 yazında da rengarenk modellerle vitrinleri süslemeye başladı.

Şort, pantolon kadar takım elbiselerle de tercih edilen espadriller sağlıklı ve rahat formuyla 80’li yılların modasını günümüze taşıyor. Retro akımı anımsatan espadril erkek ayakkabılar, hasır ve keten tasarımların yanı sıra deriden imal edilen ayakkabılarla vitrinde kendine yer buluyor.

Erkek Espadril
Erkek Espadril

Kadınlarda topuklu modellerle çeşitlenen espadril ayakkabı modelleri erkek tasarımlarda ise bağcık, materyal ve renk üzerinden çeşit üretiyor.

Erkek Espadril Modası
Erkek Espadril Modası

Hafif ve nefes alan yapılarıyla dikkat çeken espadril model ayakkabı erkek günlük ayakkabı seçenekleri arasında hem şıklığı hem de rahatlığıyla ilk tercih edilenlerden biri.

Espadril Ayakkabılar
Espadril Ayakkabılar

Birçok markanın bahar ve yaz kolleksiyonlarında yer alan espadril tasarımlar dolabınızda muhakkak yer almalı.

Espadril Modası
Espadril Modası

Yüzlerce yıl öncesinden günümüze gelen kalıntılarda da izlerine rastlanan espadrillerin halen tercih edilmesi tahmin edersiniz ki tesadüf değil. Siz de espadril ayakkabı modelleri ile rahatlıktan vazgeçemeyeceksiniz.