MİZU

Günlük Saç Modelleri

By  | 

Birbirinden güzel saç modelleri ile kendinizi yenileyebilir, her güne yeni bir sen olarak uyanabilirsiniz. Bir saç maşası ve bir saç düzleştirici ile neler yapabilirsiniz, görmek ister misiniz? mizu.com kadınlara pratik saç modelleri sunarak bakımlı olmayı zahmetli bir iş olmaktan çıkarıyor.

Düz Saç Modelleri
Düz Saç Modelleri

Saç düzleştirici ile birkaç dakikada saçlarınızı düzleştirdikten sonra bir lastik tokayla at kuyruğu yapabilir, ayıracağınız bir tutam saçı kuyruk şeklinde toplanan tutamı sararak günlük olarak kolayca kullanabileceğiniz oldukça trend bir saça sahip olabilirsiniz. Kim demiş saç modelleri yapımı zahmetlidir diye? Güzellik sizce de ayrıntılarda saklı değil mi?

Bu saçı yaparken şu araçları kullanabilirsiniz:

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici, gerçek inci katılmış lüks İnci Seramik kaplama ile 8 kat daha yumuşak, 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Braun Satin Hair 7 / Es2 Saç Düzleştirici, IONTEC özelliği ile yeni nesil saç düzleştirme teknolojisini uzman kuaför salonlarından evinize taşıyor.

Maşalı Saç
Maşalı Saç

İnce bir saç maşasıyla ince tutamlar halinde şekillendirdiğiniz saçı parmaklarınızı saç aralarından geçirerek açtıktan sonra saçlarınızı yarım toplu hale getirmek kolay bir saç şekli. Peki, saçınızı toplarken örgü motifini kullanmayı denediniz mi? Çiçekli bir tokayla bir arada tutacağınız saçlar maşa ve örgünün uyumlu görüntüsüyle sizi çok daha zarif gösterecektir. Günlük saç modelleri için denemeye değer…

Bu saçı yaparken şu araçları kullanabilirsiniz:

Babyliss C260e Saç Maşası, 3 farklı ısı ayarıyla saçınıza en uygun ısıyı bulmanızı sağlıyor. 160 ile 200 derece arasında istediğiniz seçimi yapmanızı sağlayan Babyliss C260, 3 silindir plaka ile saçlarınıza doğal bukleler kazandırıyor.

Remington Ci76 Pro Spiral Bukle Maşası, 19 mmlik sık bukle görünümü veren maşasıyla saçlarınızı şekillendirir, mükemmel bukle görünümü kazandırır. Isı ayarlama teknolojisiyle farklı saç türlerine sahip kullanıcılara uygun olan Remington Ci76, 60 saniyede ısınarak pratiklik kazanıyor.

Dalgalı Saç
Dalgalı Saç

Kalın maşaların saçlarınıza dolgun kıvrımlar kazandırırken çekiciliğinizi artırdığının örneği bu model… Saçları bir tarafı daha dolgun olacak şekilde ayırdıktan sonra kalın bir maşa yardımıyla şekillendirebilir, modeli sabitleyecek bir yardımcıyla özel bir davete katılabilirsiniz. İmajınızı tamamlamak için bir kırmızı ruj yeter, gecenin kadını sizsiniz.

Bu saçı yaparken şu araçları kullanabilirsiniz:

Babyliss C338e Sublime Touch 38mm Saç Maşası, sublim’touch kaplama özelliğiyle saçı koruyarak kısa sürede yüksek ısıya ulaşma imkanı tanıyor.

Günlük Saç Modelleri
Günlük Saç Modelleri

Düz saçlar da ufak hamlelerle gece için çok daha çekici hale getirilebilir. Düzleştirilen saçlar elde kolayca burkulduktan sonra lastik bir toka yardımıyla ensede topuz yapılırken, örgü taç veya öreceğiniz saçınızdan bir tutamla taç yapılarak güzelliğinizi tamamlar. Saç modeliniz ile zarafetin temsili olun…

At Kuyruğu Saç Yapımı
At Kuyruğu Saç Yapımı

Aradığınız at kuyruğu saç yapımı konusunda ise size alternatif bir model sunacağız. Siyah bir kurdeleyle saçlarınızı toplarken yanlardan kavis vererek modeli farklılaştırmaya ne dersiniz?

Siz de maşalı saç ve saç düzleştirme konusunda ipuçları ve model arayışı içindeyseniz, küçük dokunuşlarla fark yaratabileceğinizi hatırlayın.