MİZU

Hayatınıza Işıltı Katacak Mizu Blog Açıldı!

By  | 

mizu blog ile mizu.com‘un renkli dünyasına “merhaba” deyin….

Alışveriş keyfi molasız olmaz diyenler mizu parfüm ve takı blogu ile nefesleniyor. Mizu blog sayfası içinde takı ve kozmetik dünyasından haberler, ünlü isimlerle röportajlar, kampanyalar ve okurlara özel yarışmalar sizlerle olacak.

Mizu parfüm blogu parfüm ve kozmetik dünyasının nabzını tutarak size kişisel bakım hakkında ipuçları sunarken, mizu takı blogu seçkin marka ve tasarımcıların özenle seçilmiş parçalarından oluşan ürün ve kombinler ile şıklığın sırrını fısıldayacak.

Siz de mizu blog ile parfüm ve takı dünyasından haberdar olun, alışverişlerinize ışıltı katın!

Mizu hakkında

Dünya e-ticaret devi Amazon.com’un da ortaklığının bulunduğu ve Türkiye’nin en büyük çiçek satıcısı CicekSepeti.com’un dahil olduğu Bright E- Ventures Corporation’un yeni markası mizu hayatınıza ışıltı katmaya geldi. Kozmetik ve takı ihtiyaçlarının karşılanmasında akla gelen ilk marka olmayı hedefleyen mizu, parfüm ve takı kategorilerinde, her gün zenginleşen ürün yelpazesini kullanıcılarına sunuyor.

Dünyaca ünlü markaları, en iyi parfüm ve takı seçeneklerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz mizu.com, ücretsiz kargo fırsatları sunarken, sizlere %100 orijinal ürünler ile avantajlı alışveriş keyfi yaşatıyor.