MİZU

Hollywood Yakışıklıları ve Tarzları

By  | 

Hollywood deyince akla ilk gelen tabii ki güzel, seksi kadınlar ve yakışıklı, karizmatik erkekler… Çevirdikleri filmler, oyunculukları, oynadıkları roller dışında fiziksel özellikleriyle de ön planda olan Hollywood yıldızları, tarzlarıyla da bir o kadar dikkat çekiyorlar. Tüm dünyanın gözü onların üstünde; giydikleri her kıyafet, her ayakkabı, taktıkları her takı, kullandıkları her aksesuar olay oluyor.

Hollywood’un yakışıklı erkekleri deyince akla ilk gelen birkaç ismin giyim tarzlarını masaya yatıralım dedik. Bradley Cooper, Johnny Depp, Javier Bardem, Josh Duhamel, Brad Pitt, Gerard Butler, Brad Pitt ve stilleri mizu Blog sayfalarında… O halde buyurun, göz banyosuna 🙂

Bradley Cooper

Bradley Cooper ve İmajı
Bradley Cooper ve İmajı

Amerikalı tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Bradley Cooper, The Hangover filmiyle Hollywood’daki yerini sağlamlaştırdı. Yaşayan en seksi erkek listelerinde en başta yer almayı başaran ünlü oyuncu, günlük hayatta şıklığından ödün vermeden rahat ve sportif giyinmeyi sevelerden… Katıldığı özel davetlerde de takım elbiseden vazgeçmiyor.

Bradley Cooper
Bradley Cooper

Johnny Depp

Johnny Depp
Johnny Depp

Yakışıklı aktör deyince kadınların her zaman ilk sıralarda adını andığı isim: Johnny Depp… Kendisi tam bir asi çocuk! Her daim farklı bir stile sahip olan Johnny Depp, oyunculuğu ve yakışıklığı kadar giyim tarzıyla da kadınların yüreklerini hoplatmayı başarıyor. Deri bileklik ve gözlük asla vazgeçemediği aksesuarlardan… Takım elbiseyle de karşımıza çıkan oyuncu, klasik giyim tarzını da çeşitli kolye ve başka aksesuarlarla kendine göre uyarlamayı seviyor.

Johnny Depp ve Tarzı
Johnny Depp ve Tarzı

Javier Bardem

İspanyol oyuncu Javier Bardem, güçlü oyunculuğunun yanında yakışıklılığıyla da dikkat çeken isimlerden… Oynadığı neredeyse her filmle yeteneğini bir kez daha kanıtlayan oyuncu özellikle Vicky Cristina Barcelona filmiyle gönüllerde bir kez daha taht kurdu. Oyuncu, katıldığı davetler dışında günlük hayatta da genellikle takım elbise giymeyi tarcih ediyor.

Javier Bardem
Javier Bardem

Josh Duhamel

Josh Duhamel
Josh Duhamel

1972 doğumlu Amerikalı oyuncu Josh Duhamel, Transformers filmiyle daha çok üne kavuşmuştur. Şarkıcı Fergie ile evli olan oyuncu günlük hayatta sportif giyimi tercih ediyor. İşi gereği takım elbiseyle de sık sık boy gösteren Josh Duhamel’e takımın da çok yakıştığını söylemeden geçemeyeceğiz 🙂

Yakışıklı aktör Josh Duhamel
Yakışıklı aktör Josh Duhamel

Gerard Butler

Asıl mesleği avukatlık olan Gerard Butler, 1990 senesinde küçük küçük rollerle oyunculuğa adım attı. Daha sonlaraları The Phantom of the Opera, 300, P.S. I Love You, RocknRolla gibi önemli filmlerle Hollywood’a ismini yazdırdı. Günlük yaşamda rahat giyinmeyi seven oyuncu, deri ceketten vazgeçmiyor.

Gerard Butler
Gerard Butler

Brad Pitt

Brad Pitt
Brad Pitt

Bir Hollywood klasiği: Brad Pitt… Özel hayatıyla, oyunculuğuyla, yakışıklılığıyla her zaman gündemde olan oyuncu, sürekli değiştirdiği tarzıyla da dikkat çekiyor. Her zaman farklı görünmeyi seven Brad Pitt, büründüğü her tarzı kendine yakıştırmayı başarıyor. Bir gün asi, bir gün tam bir beyefendi, bir gün sakallı, birgün bıyıklı, bir gün uzun saçlı… Hepsi de o bildiğimiz yakışıklı Brad Pitt!

Brad Pitt ve Stili
Brad Pitt ve Stili