MİZU

İlk Buluşma için Parfüm Önerileri

By  | 

İlk bakış, ilk konuşma, ilkler önemlidir. İlklerin gerçekleştiği ilk buluşmada ise en önemli detaylar ilk görüşü etkileyecek kıyafet, parfüm gibi ayrıntılardır. İlk buluşma için parfüm önerileri ile size yardımcı olabiliriz. Sevgililer Günü‘ne yalnız girmek istemeyenler bu tavsiyeler sizler için!

İlk nokta oldukça basit ve net, hangi parfümü tercih ederseniz edin abartmayın. Unutmayın, bulunduğunuz ortama sizden önce parfümünüz girmemeli, odak siz olmalısınız.

Bakımınızın eksizsiz parçası temizlik elbette ilk buluşmanın da önemli kısmı. Duş alırken kullandığınız duş jeli, losyon ve kremler vücudunuzda hoş bir aroma bırakacaktır. Parfüm setleri içinden seçebileceğiniz parfümünüzle aynı seriden yan ürünler kokunuzu daha kalıcı kılacaktır. İlk buluşma heyecanını dindirecek aromalı yağlar da buluşma günü kurtarıcınız olabilir. Bileklerinize yapacağınız hafif bir masaj gerginliğinizi söküp atacaktır.

Gelelim ilk buluşmada parfüm seçimi konusuna… Hafif kokular, ilk buluşmalar için ideal kokular onlardır, fresh turunç kokuları veya çiçek notalı parfümleri tercih edebilirsiniz. Nabzınızı kolayca hissedebildiğiniz vücut noktalarına uygulayacağınız parfümler ısıyla beraber çok daha rahat hissedilecektir. Doğru vücut kısımlarına süreceğiniz hafif parfümlerle onu etkileyebilir, kalıcı kokunuzla saatler süren cazibenizle onu kendinize aşık edebilirsiniz. Unutmayın, kokunuz kimliğinizdir.

Sizler için seçtiğimiz ilk buluşma parfümleri

İlk Buluşma İçin Bayan parfümleri :

La Prairie Life Threads Ruby, tutkunun duyguları okşayan yakıcı deneyimini yaşatacak. Ateşli arzuları temsil eden Life Threads Ruby, adeta bir mücevher gibi cezbediciyken baştan çıkaran meyve özleriyle heyecanınızı tazeleyen eşsiz bir hipnoz etkisi yaratır.

Bvlgari Voile De Jasmin, oldukça dişi, zarif ve ışıltılı… Voile De Jasmin, beyaz çiçeklerin bergamot ile kadifemsi harmanı ile tende büyüleyici bir etkiye sahip oluyor.

Chloe Love feminen ve sofistike çiçeksi notaların harmanından oluşan kokusu ile yumuşak ve zarif…

Sisley Les Eaux De Sisley 1, güneşin tenine ışıltı kattığı, çiçekli elbisesiyle yaz bahçelerinde dolaşan kadını simgeliyor. Les Eaux De Sisley 1, duygusal, neşeli ve çekici kadınların parfümü.

İlk Buluşma İçin Erkek parfümleri :

Diesel Fuel For Life enerjik, klasik ve maskülen erkeğin kokusu. Tatlı aromatik notalara sahip Fuel For Life ile kokunuzu herkes merak edecek.

Burberry The Beat, Burberry’nin temel değerlerini simgeleyen modern erkeğin baştan çıkartıcı silahı. Odunsu ve aromatik notalara sahip koku The Beat teninizle bütünleştiğinde etkisine kimse karşı koyamayacak.

İlk Buluşma için Parfüm Önerileri
İlk Buluşma için Parfüm Önerileri

Hugo Boss Energise modern, maskülen ve çekici erkeğin tercihi. Yumuşak ve taze baharat notalarını şişesine hapseden Boss Energise ile enerjin gün boyu hiç bitmeyecek!

Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmeyin, ilk buluşma için parfüm önerileri değerlendirmemizi dikkate alın, hayatınıza aşk katın!