MİZU

Kadınlar için Yılbaşı Kombini Önerileri

By  | 

Yılbaşı kombini deyince kadınları saran telaş bugünlerde mağazaların dolmasına sebep oluyor. Önce bir derin nefes alın ve arkanıza yaslanın. Size kusursuz bir yılbaşı kıyafeti için önerilerde bulunacağız.

Yılbaşı gecesinin en güzel kadınlarının vazgeçilmezi topuklu ayakkabılarla ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz… Renkli stilettoların yanı sıra platform topuklar da tercih edebiliir, rahatlığınızı ön planda tutabilirsiniz. Kış soğuğuna yenilmemek için kısa botlar ve topuklu çizmeler de size yardımcı olabilir. Bu yıl zımbalar çok moda, ünlülerin de tercih ettiği zımbalı ayakkabılar yılbaşı gecesinin moda ikonu olmanızı sağlayabilir…

Kıyafetlerde bu yıl payet çok moda… Payetli bluzlar, renkli etekler, büyük küpelerle kendinizi dansın ritmine kaptırırken ışıltı saçacaksınız. Stilinizle tüm bakışları üzerinizde toplamak isterseniz payetli elbise ve bluzlardan vazgeçmeyin. Gece eğleneceğiniz mekanın sıcaklığını da göz önüne aldığınızda mini etekler ve atletler de tercih listenizde ilk sıralara yol almalı bizce.

Makyajınızın geceye dayanması mühim. Saatler boyu kalabalık mekanlarda olacağınız göz önüne alınırsa suya dayanıklı makyaj malzemeleri tercih etmenizde yarar var. Siz önleminizi alın, yeni yılı akmış bir makyajla karşılamayın!

Yılbaşı kombini eksiksiz olmalı… Çantanızı unutmayın! Gece boyu size eşlik edecek çantanız mümkün olduğunca küçük olmalı. Bistro masalar veya çeşit çeşit yemeklerle dolu sofralarınız çantanızı taşımak için uygun değil. Siz siz olun abiye için uygun çantalar seçin. Abiye demişken modern seçimlerden yararlanmakta da fayda var. Renkli küçük çantalar hem çok şık hem de kolay taşınabilir.

Yeni yılda ne giyilmeli sorusuna cevap verdik. Şimdi sıra parfüm seçiminde. Gece kapalı bir mekanda ve dans ederken vücut ısınızın yükseleceğini tahmin ediyoruz, bu nedenle alt notalara geçiş hızlı olacaktır. Alt notalarını sevdiğiniz bir parfüm tercih etmelisiniz ancak parfüm daha kalıcı olur diyerek çok sıkmaya da gerek yok.Yüksek ısıda ağır bir koku sizin kadar çevrenizdekileri de rahatsız edecektir. Bu nedenle gece için tasarlanan parfümlerden birini çantanıza atabilirsiniz.

Siz siz olun yılbaşı imajı için mağaza mağaza gezmek yerine detaylara dikkat ederek seçimlerinizi bilinçli yapın. Evet, yeni yıl kombini unutulmaz olacak ve yıllarca fotoğraf albümlerinizde yer alacak. Ancak detaylara dikkat ettikten sonra yılbaşı gecesinin en şıkı olmamanız için hiçbir neden yok, sıra arkadaşlarınız için yılbaşı hediyesi seçmekte… Telaşı bir yana bırakıp alışverişin keyfini çıkarın.

İşte size örnek iki kombin:

Yeni Yıl İmajı
Yeni Yıl İmajı

1. kombin ürünleri :

Ayakkabı, portföy çanta, yılbaşı parfümü, yılbaşı küpesi

Yılbaşı Kombini
Yılbaşı Kombini

2. kombin ürünleri:

Topuklu ayakkabı, gece çantası, pembe mini etek, yılbaşı bluzu, yılbaşı kolyesi