MİZU

Kalıcı Parfüm Mümkün mü?

By  | 

Kalıcı parfüm bulmak imkansız mı? Hayır, değil… Duyularınıza hitap eden bir parfüm buldunuz, ancak havanın, kıyafetinizin ya da teninizin özellikleri nedeniyle bir türlü istediğiniz kalıcılığı yakalayamıyorsunuz. Parfüm kalıcılığı sağlamak elinizde, siz de ufak ip uçlarından yararlanarak istediğiniz kalıcılığı kolayca ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Parfüm Önerileri
Kalıcı Parfüm Önerileri

Bir bayan parfüm veya erkek parfümün cilde nüfuz ettikten sonra kalıcılığını ortalama 3 saat kadar korurken, nemlendirici sürülmüş cilde uygulanan koku çok daha uzun süre vücutta kalır. Daha sıcak hava şartlarında ve yüksek nemde dayanıklılığı artan kalıcı parfümler kış aylarında kıyafetlere uygulanırken yaz aylarında kolayca duyulması için direkt cilde uygulanırlar.

Parfümünüzle aynı kokudaki vücut losyonu , duş jeli veya krem tercih ederek taşıdığınız kokuyu güçlendirebilirsiniz. Parfüm setleri bu konuda size yardımcı olabilir. Vücudunuzun eklem bölgelerine, bileklerinizin iç kısımları, boyun ve ensenize uygulayacağınız koku vücut ısınız arttıkça farklı bir nota yayacak ve kalıcılığını koruyacaktır. Kokuyu saklı tutan bir diğer bölge ise saçlarınızdır, havaya sıktıktan sonra saçınıza inecek olan koku zerrecikleri saatlerce etrafa harika ve kalıcı kokular yayacaktır.

Parfüm Kalıcılığı
Parfüm Kalıcılığı

Bu ip uçlarıyla siz de parfümünüzün saatlerce süren etkisiyle cazibenizi katlayabilir, özgüveninizi tazeleyebilirsiniz. Unutmayın, parfümünüz sizin kimliğinizdir.

Kalıcı parfüm önerileri:

Paco Rabanne Lady Million

Giorgio Armani Code Ultimate

Chanel Allure

Chanel Coco Mademoiselle

Christian Dior Addict Pour Femme