GİYİM

Kazaklar Fora!

By  | 

Bu kışın yıldız parçası: Kazaklar!

Kış aylarıyla özdeşleşen kazaklar 2015-16 sezonunda hiç olmadığı kadar popüler. Desenli modellerden canlı renklere kadar pek çok farkı tarzda karşımıza bolca çıkan kazaklar, pantolondan eteğe kadar hemen hemen tüm parçalarla rahatça kombinlenebildekleri için de tercih sebebiler.

Yeni sezonun “cool kız” teması doğrultusunda dolabınızda mutlaka yer vermeniz gereken kazak modellerini sizin için kombinledik:

Canlı Renkler

Kış diye pastel tonlara, kahvenin binbir rengine gömülmeniz gerektiğini kim söyledi? Canlı renklerle kombinleyebileceğiniz renkli kazaklarla dikkat çekici bir stilin sahibi olabilirsiniz.

Desenlerin Dansı

Desenler bir süre daha yanımızdan ayrılmayacağına göre iki trendi birleştirmenin zamanı geldi. Eğlenceli kazakları pudra tonlarındaki parçalarla birleştirerek romantik bir görüntü elde etmeye ne dersiniz?

Marin Etkisi

Yeni moda anlayışı kuralları yıktığına göre marin temasını kışa adapte edebiliriz! Çizgili kazak ve skinny jean ikilisi hafta sonu kombinlerinizde rahat bir stile sahip olmanızı sağlayacak. Üstelik de dikkat çekici. Bizden söylemesi.  

Pançon Kazağın Olsun!

Bohem rüzgar dört bir yanı kapladığına göre farklı olmak adına yaratıcılığı kullanmakta yarar var. Kazak olarak kullanabileceğiniz pançoları püsküllü aksesuarlarla tamamlamak şüphesiz bu oyunun kuralı.