MİZU

Kelebek Etkisinde Sonbahar

By  | 

Dünyanın döngüsü her zamanki gibi bir sonbaharı daha bize getirdi. Havalar eylül ayının gelmesiyle birlikte serinlemeye başladı bile. Tabii yeni sezon gardıropları da etkisi altına aldı. Takı ve giyim dünyasının vazgeçilmez figürü kelebekleri renk renk ve çeşit çeşit olarak bir çok yerde bu sonbaharda görmek mümkün. Öyle güzel ve öylesine kullanışlı parçalarla bir bütün halinde olan kelebek etkisi şimdi gözlükten tablet bilgisayar kılıfına kadar her yerde karşımıza çıkıyor.

Kelebekler narin etkileriyle modaya yön veriyor. Kelebek kanatlarını andıran etekler, bluz kollarında kanat efekti yaratan kesimler, bir ya da bir çok kelebeği içeren desenlerle kelebekler hayatın her yerinde bizimle olmaya devam ediyor.

kelebek elbise

Şimdi bu modaya uymak mizu çok daha kolay!  Sizin için hazırladığımız kombine göz atarak sizde sonbaharın kelebeklerinden biri olabilirsiniz.

kelebek kombin
http://www.mizu.com/sillydress-formed-lace-elbise-mercan-sd11?v=56201
http://www.mizu.com/aris-kirmizi-altin-pirlanta-trend-kelebek-kupe
http://www.mizu.com/apolena-bilgisayar-cantasi
http://www.mizu.com/mini-watch-paris-ve-guller-bayan-saat
http://www.mizu.com/melis-gold-kalpli-kelebek-bileklik
http://www.mizu.com/estee-lauder-pure-color-long-lasting

Kombininizi makyajınızla da tamamladığınız zaman tam bir narin kelebek olacaksınız. Pembe bir ruj ve kendini belli eden kirpikler için kaliteli bir rimel ile günlük stilinizi tamamlayın!